bugün

eğer restoranda başınıza gelmişse açlığın da vermiş olduğu negatif yaratıcılıkla sonradan hatırlayıp vay be! diyebileceğiniz küfürler savurmanıza sebep olan insandır.
lokantada, cafede, restoranda kendinizi ezik hissetmenize sebep olur. neden sonra kendi kendinize "demek ki benim siparişime özeniyolar." diyip teselli bulabilirsiniz.
bunun için yığınla kavga çıkardığım durum. genelde burger king, kfc gibi yerlerde çok olur.
edit: benden dayak yiyen bir totoş eksilemiş.
şanslı insandır.
verilen siparişin üstünden dakikalar hatta saatler geçtiyse ve etrafında senden sonra sipariş veren herkesin yemeği geldiyse siparişi iptal ettireceksin zaten o geçen dakikalarda sen yiyeceğini yemiş oluyorsun fazlasıyla.
eğer karnım aç ise çaldırırım,deliririm. benden önce siparişini alan insana suçluymuş gibi ters ters bakarım.
teoman ın senden önce senden sonra şarkısını aklıma getiren insandır. daha kaç fücud gerenk bağğna.
sırada arkanda olup belediye otobüsüne senden önce binen insandır.ama yok lan bu daha ipne galiba?
hiç affetmem kavga çıkarırım. bir kere künefecide bizden sonra gelenlere daha erken gitti diye künefeler mekanı ayağa kaldırmıştım. meğerse adamların siparişleri dondurmalıymış erimesin diye hızlı hızlı götürüyormuş adam, arkasındaki tabaklar da bizimmiş. neyse kaptırdım kendimi, hakkınızı yedirmeyin olum, adam olun.