bugün

kendini ulaşılmaz, nirvana sanan kezban'ı çıldırtacak durum.

anne ve babasından da dayak yer kız.
Kezban için bir şey ifade etmeyen durumdur. Reddettiği erkek cumhurbaşkanıdır ama aynı zamanda da andropozludur ve prostatdan şikâyetçidir. Oh, Kezban'ın içine su serpilmiştir.
Acı acı "ben sana cumhurbaşkanı olamazsın demedim, bana dost/eş olamazsın dedim." söyletir.
reddedilmek işe yaramış olmalı ki adam cumhurbaşkanı olmuş. kimse kimseyi boş yere reddetmez.
o değil de yıllar önce evlilik teklifini reddettiğim adam şu an adını vermeyeceğim bir avrupa ülkesinin büyük elçisi olmuş. kaçırılan balık bu kadar mı büyük olurmuş.kader.
eğer reddedilmişse cihan a sultan olsa fark etmez, cumhurbaşkanı da kim?
kaçan balık her zaman büyük olur ama o kadar da büyük olmaz herhalde.
senin tercihin değil ama, halkın seçimi.
- abdullah pişmanım.
+ onaylıyorum.
- ...
+ hee şey. dalmışım lan veto etmiyorum hiç bir şeyi ben çok değiştim senide onaylıyorum.
reddetmediği ve evlendiği kocası tarafından "pavyona" satılan kadının reddettiği ve reddedildiği için hırs yapıp cumhurbaşkanı olan erkekdir.
televizyonda gördüğün de

- ayyyy sümsük bu bana ne yavşardı yaaa peşimden gitmezdi am biti birgün geldi yanıma seni seviyorum falan bende siktiri çektim tabi. ahahhah hiç pişman değilim ama bunun karısı olup fist lady olacağıma bizim mal şakirin karısı olurum şu tipe bak. ***
büyük balıktır.

(bkz: ya verirsin yada bu ülkeyi terk edersin)