bugün

ak sakallı sevgili.
baş belam ile uzun zaman sonra rüyamda yeniden yüzleşerek yaşadığım olay. bu sefer de sadece görsem hadi neyse. bildiğin seviştim, hem de fantezili. sonra da tanıdığım bir kız arkadaşı gelip dedi ki "illa onun da seni sevmesine gerek yok sevişebilirsiniz bu çok normal" deyip gitti. beyler aklımı çelmeye çalışan sinsi güçler var sanırım yoksa bu kadar ibnelik yapılmaz.
bilinçaltı intikam istiyordur herhalde.
platonik asık oldugunu görmek kadar berbat degildir.
rüyalar bilinçaltının açığa çıkmasıdır, reddeden kızı eğer rüyanda görüyorsan onu bir hayli düşünüyorsun demektir. ne şekilde düşünüyorsan o şekilde rüyanda görmen de normal. rüyanızda bir arkadaş gelip de "illa onun da seni sevmesine gerek yok sevişebilirsiniz bu çok normal" diyorsa işte tam da o arkadaş bilinçaltınızı temsil ediyordur.
Daha bu sabah gördüm, otoparkta arabanın arkasına gelip naber diyince de gözlerini belertip yok olmuştu...
çok yaşamışlığım vardır. Genelde eski sevgililerimi ve bunları görürüm rüyamda ve reddedilirim.
nasıl gördüğüne bağlı olandır. rüyada elde etmiş istediklerini yapmışsan eğer bırak ' isteme artık, eksik olsun '. sana kız mı yok.
Rüyanın içeriğine bağlı, rüyadan rüyaya fark var. Şimdi beni konuşturmayın.
rüyada da reddetti helal olsun kıza farklı alem,boyutlarda bile duruşunu bozmuyor.