bugün

mübarek aylarımızdan ramazanda, abazanlığı tavana vuran, düz düvarcıların başlık açmasıdır.

evet arkadaşlar bildiğiniz gibi, sevişmek insanın doğasında var. ve hatta hayvanlar gibi sevişme diye de bir tabir mevcut. buradan da hayvan olduğumuz sonucu çıkabilir ama iş maymunluğa varacağından buraları es geçin.
ramazan ayında, sevişme arzulayan yazarlarımızın, sözlük içerisinde ihtiyaç giderme adına başlık açtıklarına çok sıklıkla denk geliyoruz. ve inanın arkadaşlar bu durumdan hiç memnun değiliz. özellikle bana da mesaj yoluyla ulaşan arkadaşlarımız, ki çoğu tatlı bayanlar, bu durumdan hiç memnun değiller.

yeni yazar olmamla beraber, moderasyondan çok tanıdığım yok haliyle ama hoşgeldin mesajı attılar sağolsunlar, iyi adama benziyorlar. bununla beraber şuan ismini veremeyeceğim alexa.com'da ilk 100 içerisindeki çok önemli bir sözlükte başıma gelen hadiseyi abartmadan sunmak isterim.

sürekli sevişmeli başlık açan bir yazar arkadaşa mesaj attım, bunu ramazanda yapmamasını dedim. bana seni de ... dedi. ki bu zamana kadar genelde eylem olarak yaptığım bir hadiseyi bana söyleyen bu arkadaşa bende senin... demem abes kaçacağı için moderasyon tanıdıklarımı devreye soktum, sağolsunlar çocuk hatasını anladı. üstüne üstlük bana iki rus kadını ile sınırsız eğlence tadındaki partilerine çağırdı. özrü kabahatinden büyük, sonuçta ramazan sonrası yapmakta anlaştık. iyi çocukmuş, hakikaten.

dediğim gibi, ramazanda sevişmeyelim arkadaşlar, az insan olalım ki. insanlara dönelim.
abaza uludağ yazarlarıdır.
muhtemelen hayatları boyunca hiç sevişmemiş yazarlarımız.