bugün

malesef birçok kürt kökenli vatandaşımızın yapmak durumunda kaldığı eylem.
zor eylemdir. zira genelde esmer tenlidirler. anlaşılıyor aileleriyle de konuşulunca.
amerikadaki zenciler napsın gizlenemezlerde.
bazılarının pkk'ya desteğini bile açık açık gösterdiği günümüzde,dünyanın en kolpa çıkarımıdır.şimdi yanlış yöne çekmek isteyen beyinsizler çıkacaktır derhal kendimi açıklamaya girişiyim.yazarımız burada bütün kürtler pkk lıdır demiyor he mi anladın mı
sürekli uyduruk şeyleri başlık diye önümüze koyan birinin uyduruğu. böyle bir saçmalık yoktur.

(bkz: götünüzden element uydurmayın)
Utanç verici ama hiçbir kesim tarafından bu düşüncenin istenmediği bir olaydır.Tüm suç pkknın şerefsizliğindedir.
(bkz: rosava yüzünden yazar olduğunu saklamak)
üstadım 1980 dönemi olaylarını tasvip eden kimse var mı ?

sürekli eski yaraları kanatmaya çalışmanın , yeni yaralar açmaya yönelik konuşmaların ne anlamı var.

şu andaki mevcut durumda pkk yüzünden sıkıntı yaşanmaktadır.
kürt milliyetçilerinin kürtlere yaptığı en büyük ihanettir.

ihanettir ulan ihanettir. "biz kürtler şunu istiyoruz!" "biz kürtler bunu istiyoruz!" "kendi dilimizi istiyoruz!" "ayrılmak istiyoruz!" "özerklik istiyoruz!" saçmalamalarıyla aksini düşünen, onların istediklerini saçma ve yersiz bulan, vatana ihanet olarak gören benim gibi binlerce insanın yaşadığı sorundur, hem de sorunun hasıdır.

-nerelisin?
-şuralıyım.
-hımmm doğulusun yani
-ama şey işte pkk tü kaka, biz onlar gibi değiliz...
-anlıyorum...

neden böyle bir açıklama yapmak zorundayız ki? karşımdakinin ön yargısı veya benim birşeyden korkuyor olmam değil. tamamen içgüdüsel olarak açıklama ve savunma yapma zorunluluğunu hissediyor olmamdır bunun nedeni.

kendini bütün kürtlerin partisi olarak ilan edenler bunu hangi amaca dayanarak söylerler bilmiyorum. neden ulan neden diyorum sadece...

siz gidin diyorum onlara.

saddama ihanet etmenin karşılığında size kuzey ırakta verilen toprağınıza gidin. yandaşlarınızıda alın. dağdaki iti köpeğide alın.

ben gelmiyorum. çünkü ben sizden değilim.
(bkz: pkk nın kürt kökenli vatandaşlara zarar vermesi)
kürtlerin yüksek sesle kürtçe konuşmasından çok daha iyi bir durumdur.
yoktur öyle birşey.
saçmalamayın allah aşkına.
yakında biz türk olduğumuzu gizleyeceğiz.
vatanını seven kürt vatandaşlarımız için geçerli olan durumdur. kürt önyargısı kimi zaman haklı kimi zaman saçma olabiliyor.