bugün

öncelikle söylemem gerekirse bu ırkçılık değildir. Buna ırkçılık diyenler de bu sempatizan kürtler gibi katledilmelidir...

Şimdi, biliyoruz ki yıllardır kürt sorunu var. Ve bu sorun biz yüce türklerin güller saçarak daha fazla zora soktuğu bir sorun...

Biz orta asya'nın amına koymuş, yüzlerce yıldır savaşan, adaletli, güçlü türkler ufacık bir topluluğun hakkından gelememekteyiz. Bunun sorunu güçsüzlüğümüz değil, nezaketimizdir.

Kürtler kendilerine nazik davranıldıkça azan bi ırktır. Tarlabaşına biraz yakın bir yerde yaşıyorum, beyoğlu'nda. Ve bu yerde kürtler adeta aklı olmayan insanlar gibiler. Küçükken sevdiğim bu insanları aklım başıma gelince aslında sevmediğimi anladım. Bu insanlar öldürülmelidir, bu insanlar boşa nefes almakta, boşa su tüketmekte, kaçak elektrik kullanmakta ve ben gece yatağımda uyurken son ses kürtçe şarkı açmaktadır.
Biz türkler bunca yıl özgürlük için, bağımsızlık için savaştık. Ve artık yeniden savaşmalıyız. Türkiye Cumhuriyeti'ndeki tüm pkk sempatizanı kürtleri sabun yapmalı, katletmeli, diğer kürtleri ise ırak'a sürmeli. Sınıra set çekmeliyiz.
Ya misak-ı milli'ye uygun Cumhuriyet ya ölüm kardeşlerim!
bende tıpa tıp aynı düşünce içersindeyim nerde bir kürt görsem ağzında kürtçe kelimeler boynunda acayip acayip atkılar sanki ülke onların sanki bizleri sindirmişler bu oyunların arkasında kimlerin olduğunu gayet iyi biliyoruz suskunluğumuza aldanmasınlar kimin dost kimin düşman olduğunu gayet iyi biliyoruz elinde sonunda onlarında günü gelecek yani ya sev ya terket.
desteklenilen önerme. bölücülerin kafalarını vücutlarından ayırarak ikiye bölmek lazım gelir. ışid başladı bakam, devamı da bizden gelir inşallah.