bugün

devletin polisi askeri yok mu aq?

bi de başka işimiz gücümüz yok internette terörist tespit edecez yakalayacaz, maaş da alcaz mı peki?
ha bi de sahalara inelim istihbarat toplayıp mit'e sunalım. başka?
birisi bi sefer ihbar ettiği için para kazanmıştı. 2-3 sene evvel idi sanırım.

aklınızda olsun zengin olabilirsiniz.
Akıllara ünlü sen yardım etme ulan ayı repligini getirmiştir.
O zaman banka soyanları da ihbar etmeyelim. Ne de olsa, devletin askeri polisi var dimi sayın amınakoduğum.

ihbarcı olarak katıldığım durum.
terör örgütlerinin (pkk, ışid, dhkp-c vs vs ne boksa işte) propagandasını yapanların jurnallenmesi gerekliliğini ortaya koyan durumdur.

ya adam facebook, sözlükte vs yazmış işte, şimdi uğraşamam, hem ne olacak ki deyip geçmeyin. ola ki sizin ihbarınız sayesinde ulaşılan o kişiden daha ne bağlantılara, istihbaratlara ulaşılması söz konusu olabilir. Denk geldiğiniz yerde kanıt oluşturacak görüntüleri alın ve aşağıdaki adreslere bir mail yoluyla kolayca iletin. terörle mücadele sadece polisin, askerin, istihbaratın görevi değil, huzurlu ve güvenli bir ülkede yaşamak istiyorsak bu görev vatandaş olarak hepimizin görevi.

sanaldevriye@egm.gov.tr
siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr
siber@egm.gov.tr
siber.sas.sanaldevriye@egm.gov.tr
sibersuclar@ankara.pol.tr`
evine barkına girip didik didik aramalı ,
telefon mesajlarından sosyal medya hesaplarına kadar (bkz: apple vs fbi) taranmalı,
ağırlastırılmıs hapis cezasına carptırılıp abidik gubidik şekilde firar ettirilmemelidir.

yoksa adam elinde sonunda cıkacagını biliyorsa bugün baskasını öldürür-yatar-çıkar, yarın seni ,beni..
ekşi sözlük pkk'cı takılır , biz vatansever.

geriye başka sözlük kalmıyor zaten kayda değer. o yüzden gördüğünüzü paylaşın uyarın.

burda bile ne kadar azaldılar artık at koşturamıyorlar farkındaysanız.
burda bile eksi verenlerin amacı ne acaba?

ihbar edilmesin mi istiyorlar ? sokarım lan böyle işe.
Eksi veren o rus bu evladlarini kaale almayin. Her devirde vardilar, var olmaya devam edecekler.
Dün youtube'a video koyup pkk propagandası yapan onun bunun evlatlarını siber önleme araştırma'ya şikayet ettim mail yoluyla. Şimdi o terörist pezevenkler düşünsün. Gördüğüm an caps göndereceğim bundan sonra. Ayrıca bazı elebaşlarını ihbar edene polisimiz para ödülü de veriyor. ihbara teşvik etmesi açısından güzel uygulama.

Devletin bekası için vatandaş-güvenlik güçleri el ele olmalı.
şimdiye kadar onlarca pkk itini ihbar ettim. muhtemelen işlemler yapılmıştır. böyle bir imkanın vatandaşa sunulması çok akıllıca ve etkin mücadeleye faydalı oldu.
pkk sempatizanlarına ve yasa dışı sol örgüt yandaşlarına faşo, türkiye halkları, devrimci sözcüklerini yasaklasan cümle kuramazlar.

Götleri tutuşmuş belli ki. Şimdi de "bizi ihbar ederseniz polis ülkücüleri de cıs yapar" diye tehdit savuruyorlar.

Yemezler! Türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalsın, dileğimiz bu. Vatandaş da polisine, askerine destek olursa terörün kökü kazınır.
barikatlarin arkasi vatandir

işte bu herif puştun önde gidenir. anlamak için benden önce ki entrilere bakınız.
şüphesiz ki teröristlere üç buçuk attırmıştır.

ağlama melis.
Daha hala pkk propagandası ha, koycan bunların her birini bir hücreye aç susuz bırakcan ölsün şerefsizler.
O çok böbürlendikleri sur'da ülkücü pöh ve jöh timlerinden küsküyü yiyen, barikatların arkasında ne skişler döndüğüne canlı şahit olan itleri ağlatan durum.
takdir ettiğim uygulama. helal olsun genjşler.
buda burda dursun. eskiden pkk yandaşı bi sürü arkadaş olurdu sitede.

at koştururlardı bakın şimdi ses soluk yok. aralarda ortaya çıkarlar ihbarlık olsun.
Hepsinin anasını sikecen. Hdpli pkklı, hainler sizi. Adamı homofobik yaparlar. Oldum da zaten.
ispiyonculuk = şerefsizlikmiş arkadaşlar. Bu ilkokullu nutkunu okuduktan sonra karşımdaki şu güzel deniz manzarasına baktım... Ulan dedim ne adamlarla aynı manzaraya bakıyoruz kim bilir.

ispiyon grup içinden yapılır ihbar gruba dahil olmayan herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Gerçi anlamını manasını sikeyim problem orada değil.

ihbarcı şerefsiz ihbar edilen kahraman ilan ediliyorsa bu kafa "benim bakanlarım yapmaz öyle şey" kafasıdır. Ota boka "paralellll bunlar" kafasıdır. O tapeler montaj kafasıdır.

Ulan hakikaten insan olarak görmüyor ve acımıyorum size. Hani biri etlerinizi cımbızla çeke çeke 90 günde öldürse sizi yazık bile diyemez insan olan. Merhameti bile sildiniz yeryüzünden. O derece aşağı o derece ilkel o derece çağdışı yaratıklarsınız.
@barikatlarin arkasi vatandir pkk propagandası yapmadığın kalmış birde.

bu konuda yandaşlık yapanlar elbet cevabını alacaktır.
Darısı sözlükteki terorist sevicilerinim başına. Hadi bakalim.