bugün

içinde her türlü ahlaksızlığı ve hayvanlığı barındıran örgütte olması muhtemel ilişki türüdür... aşçı uşağa, uşak bahçıvana misali...
travestiler gibi dağlarda seke seke koşmalarını açıklayan durumdur. * *
tam bir dayanışmadır. napsınlar ayı mı ziksinler. hem gay lık ve lezbiyenilk ne zamandan beri suç oldu. aydın kemalistler e yakıştıramıyorum.
pkk de kadın olmak diye bir kitap var, yıllar önce okumuştum. o kitabı okuyanlar böyle bir olgunun olmadığını bilecektir. (zira objektif bir kitaptı. pkk den kaçan kadınların kendi itirafları anılarıydı falan filan)

ayrıca pkk iyi tanınmıyor bu ülkede cidden. bu adamlar yılın her günü dağda yaşamıyor. erbil, dohuk, zaho gibi şehirlerde pek çok gerillanın bulunduğunu görürsünüz. (götünüz yerde bir gün oralara gidebilirseniz tabi).

ayrıca şunuda eklemeden edemeyeceğim; pkk içinde ki eşcinsellik türk silahlı kuvvetlerinin milyonda biri bile değildir.

yaw seks ihtiyacı her yetişkin için bir gereksinim değil midir?
sözlük içindeki gaylik ve lezbiyenlik konuları çok işlenmeye başladı.

sanırım mayalar haklı. dünyanın sonu gelecek.

neyse, atın ölümü arpadan olsun.
bu gruba ibne başı transeksüel apo liderlik yapmıştır.
Pislik içinde yapısıyorlardır mikrobik sex.
Pislik içinde yapısıyorlardır mikrobik sex.
şerefsizlerin kamplarından çıkan doğum kontrol haplarını gördükçe daha çok 15-20 kişiye bir fahişe şeklinde ihtiyaç giderildiğini düşünmekteyim. bu 15-20 kişi arasına giremeyen 3-5 ergen göt verende ibnelik olabilir ama lezbiyenlik biraz uzak bir ihtimal.
hakikaten şimdi aklıma geldi. bu adamlar nasıl temizleniyorlar da nasıl anal sex yapıyorlar?

anal seksinde bir kuralı bir intizamı vardır.
anlamadığım neden cinsel yönelimleri yüzünden saldırılmaya çalışılıyor. mücadelelerini tasvip etmediğin insanların eleştirdiğin yanı bu mu yani? tecavuz vs varsa da kendi iç problemleri açıkcası beni pek alakadar etmiyor.
Genelde tercih meselesidir ama pkk içinde olması muhtemel bir olaydır.
Gaylik çok yoğundurda lezbiyenliği zannetmem. Kırolar zaten karı bulsa gay olmazdı. Karılarda .ikilmekten birbirlerini göremiyordur. Neredenmi biliyorum bir sene ırakta yaşadım dağ kadrolarından ofislere geçenlerini çok gördüm.