bugün

nice er kişilerin kız tavlamak için başvurduğu yöntemdir. öncelikle afilli bir köpek bulunur, tasmasından tutularak sokağa çıkılır. bilimum kalabalık ortamlara gidilir.

zaten er kişi amacını burada açıkca belli etmektedir. amaç hayvanı gezdirmek olsa, parka, bahçeye götürür, ağaç dibine işettirir. amma ve lakin kahramanımız bildiğin şehir merkezine dalarak şekil yapmayı amaçlamaktadır. ayyhh anneemmm nidalarıyla kızları korkutup, ehe ne kadder de ürkünç deel mi sırıtışıyla yoluna devam etmek, kendince karizma yapmaktır gayesi.

Sırf bu uğurda aynı köpeğin onar dakika arayla başkaları tarafından gezdirildiği gözlemlenmiştir. bu durumda köpek gezdirilmemiştir, aksine hayvancağız bir çok insanı gezdirmiş olmaktadır. ya da sırf piyasa yapmak amacıyla uyanık bir arkadaş köpeğini kiralamış olabilir. bu da bir ihtimal*.

- hocam şu rotvaylırların * saati kaç para?
- yirmi lira.
- usta ne yaptın ya! onbeş liram var benim olmaz mı?
- onbeş liraya da yorkşayr teriyerlerimiz * var istersen, bu ara çok popüler.
- hocam naaptın sen, bu bildiğin seren serengil'in köpee yav.
- ama kızlar bayılıyor bunlara. bu ara çok revaçta
- olmaz hacı. sekiz ay body salonuna gittim ben vücut yaptım, finoyla sokağa çıkamam bozar beni. hadi onbeş olsun bu sefer be. ayağımız alışsın.
- onbeşe olmaz usta, bize gelişi zaten on yedi buçuk.
- tamam hadi ver lan ver hamuagoym. aşısı maşısı tamam di mi bunun?

(bkz: rent a dog)*
her köpekle olacak iş değildir. dobermanla sadece yürünen kaldırım boşalır ve siz yine havayı seyredersiniz. *
(bkz: k9 apaçi timi)
En ideal tür american cockier dır..
recep ivedik in keçi ile başardığı hededen feyz almaktır.
-köpek problemi- adlı filmde çok güzel işlenmiş bir konudur. köpeğin cinsi iyi seçilmeli, dikkat çekici olmalıdır.
hemen yanlarından geçen bir harley'cinin, tüm havalarını söndürdürmeye muktedir olduğu güruhun yaptığı eylemdir.
bir zamanlar revaçta olan ve benimde bütün bir yaz boyunca yaptığım şeydi.
ne mi oldu, günde on, onbeş kere köpeğin adını soran kızlara cevap verir beş on saniye köpeği sevmelerini izlerdim. sonrası "ne şeker şey ya, iyi günler size" olurdu. %90 ı böyledir bu diyologların, değişmez. * *
(bkz: spk)
(bkz: serbest piyasa köpeği)
köpek borsası