bugün

vallahi aranızda kesin vardır bu ibnelerden, saklanmayın biliyorum. zaten eksileyenlerden anlayacağım kaç kişisiniz diye. çok büyük bir iğrençliktir lan bu durum. sen ''sınıfa katkısı olsun, okul güzelleşsin, cam kenarında oturan arkadaşlarımız mezun olana kadar zenci olmasın'' diye perde taktırırsın sınıfa, fakat sana takılandan habersiz bir şekilde. tamam üçün beşin lafı olmaz arkadaşlar arasında ama neden böyle ibnelere para kaptırayım ki.

efendim, bu piçler genelde 3 kişi dolaşırlar. iki tane yancıları vardır, bunlar hayatta tutunamamış ve birilerinin yavşaklığını yapıp, alkış tutarak gerçek arkadaş edindiklerini zanneden dangalaklar sürüsüdür. hayır yapılan vurgundan paylarına düşeni alsalar eyvallah çekicem. bir bok aldıklarıda yoktur gerizekalıların. karın tokluğuna çalışıyorlar resmen. neyse bunlar kendilerini zeki zannederler ve sınıfa alınacak perdenin kişi başına düşen parası 4 kuruşsa, düz hesap 5 kuruş yaparlar ve herkesten toplarlar. perdeden kalan paraylada gider iddaa oynarlar. hayır tuttursalar yine birşey demeyeceğim. onu bile beceremezler bu salaklar. ama dostlarım 4 tane farklı perde takan grup tanıdım. aralarında en tehlikelileri, ''hocam perdeye zam gelmiş herkes 4 kuruş daha verecek'' diyenlerdir. geleceğin hortumcularıdır lan bunlar.
Fikret abi , Perde parasını iddaa'ya bastım. 13 banko maç verir misin ?
güncel Önemli Başlıklar