bugün

pepsi nin igrenc reklaminda, gudubet suratli teyzenin tokat gibi suratimiza saplattigi soz obegi. tv dabi dabi misir cerezi nden bu yana boyle bir eziyet gormemisti.

(bkz: seda sayan pepsi reklamı)
yalnız o parayı da okul harcını yatırmak için istiyolar. bak bak. ulan 10.000 lira harç mı olur? 10 sene boyunca 2.öğretim konservatuar okusan o kadar harç vermezsin neredeyse dengesiz. buldular salak karıyı, sömürelim dediler heralde.

edit: eksilenmiş. seda sayan olsa gerek: mal olduğu anlaşılınca sinirinden eksiledi. yada, çocuğun annesi yada çocuk: malum oyunlarını bozdum.
reklamın başında para yok oğlanı yurda yazdıracağız diye yakınıyor anne... yani çocuk üniversiteye gidebiliyor zaten tek sorun kalacak yer... ama reklam sonunda çocuk olacak denyo babasını arayıp üniversiteye gidebileceğini söylüyor... ulan denyo ! baban zaten seni yazdırmış üniversiteye tek sorun kalacağın yer ! yurtkur'da kalsan götün mü çıkar ?

anası zaten bir acayip ! ulan paran yok, koy yutrkur'a çocuğu işte ! ayrı ev mi açacaksın ! 10000 lira ile ev kur manitaları eve atsın senin oğlan... şerefsiz...

nitekim aklı başında değildir bu ana ve oğulun... ana, seda sayan'a bağırmaktadır... insan bi şaşırır önce ! bu karı nasıl tır kullanıyor diye ! seda sayan sanki mahalleden komşusu ! oğlan zaten salak salak bakıyor, ağzı açık ayran budalası gibi...

ne diyim daha ya allah'a havale ediyorum pepsi reklamında 10000 tl isteyen çocuk ve annesini.
seda sayan pepsi reklamı'nda görülebilecek kötü oyuncular.
seda sayan az değil. bu anne ve çocuğa soruyor seda abla adeta bir msn sorusu. "nasılsınız" diyor. cevaba bak. böyle saçma cevap ben görmedim. "10 bin liramız olsa daha iyi olurduk, di mi oğlum". oğlan "hayır" dese ya. süper olur lan. bi hayır dese coşarız bence. neyse. böyle cevap mı olur lan. ee "yanımda adriana lima olsa" daha iyi olurdu şeklindeki abazan istekten ne farkı var bunun. tabi daha iyi olacan 10 milyarın olsa. ne olacağıdı? kötü mü olacan 10 milyarla. şerefsiz. bak yine sinirlendim. kan damlıyor adeta klavyeden. seda da bi değişik. adeta "o kolay hacı yaaa" diyo. baya kankayla konuşur, kankayla dalga geçer gibi. "o kolay ya". bok kolay. adam olun.

(bkz: seda sayan akıllı olsun akıllı)
eskiden burs işlerine devlet bakardı şimdi seda sayanla pepsi bakıyo bu nasıl iştir bi yürüyün gidin ya.