bugün

Çok romantik bir şiir dizesi olur bundan ama zerre heyecanlandırmıyor beni. Böyle de odunum. Hava soğudu hava! Hala romantizmle kız tavlama derdindesiniz arkadaş Gış geliyo Gış!
Doğal ninnidir.
O an, sıcak yatağında olup, keyifle dinleyebildiğin için, yaradan' a minnet duyarsın.
Her zaman romantik olmayandır. Hiç unutmuyorum, 1. Sınıftayken yurtta kaldığım zamanlar, o sene hep 12 Aralık konuşuluyordu; 12.12.2012'de illüminati gelecek falan diyorlardı. Ve o tarih geldiğinde nasıl bir yağmur, fırtına vardı anlatamam. Aksi gibi telefon da bozulmuştu. Bilgisayarım da yoktu. Bavula sığmamıştı. Yurttaki çoğu öğrenci de kendi şehrine gitmişti o gün. ElekTrik de fırtına ve yağmur yüzünden kesildi. Telefon bozuk, odada tek bir ışık yok, sokak lambaları sönük, gök gürültüsü nasıl şiddetli, "Eyvah, bu yağmur, bu gökgürültüsü, bu elektrik kesintisi, bu telefon bozulması... illuminati geldi galiba" diye korkup bir ağlamaya başladım, tam bir korku filmi gibi olmuştu; tektim bir de. telefonum o an bozuk olmasaydı, çekseydim o gök gürültülü anları. Şimdi paylaşırdım ne güzel.
yanında bir piyano resitali açılmalı ve kahve eşliğinde kitap okunmalıdır. işte huzur buradadır.