bugün

Okuyanları kck veya hdp'ye, diğerleri ise pkk'ya giden bir etnik kimlik için fazla iddialı söz.

Kusura bakmayın kardeşim, hepiniz suçlusunuz.

Hepiniz kenetlenip rojava diye sokakları yakarken hak arıyordunuz da bu ne amk? Hangi çocuğun hangi gencin hakkını arayabileceksiniz ki?

iki yüzlü piçler.
Haklı davranış. Ya rengini belli edeceksin açıkça ya da Artık kurunun yanında yanma vaktiniz geldi.
Gidip türkler niye patlatsın kendi ülkesinde?
kim patlattı babam mı patlattı ulan? sikecem kürdistanınızı da, rakkanızı da sizi de
teröristlerin amacına doğruda hizmet etmektir. ahlaksızlıktır.
Patlamaların pkk tarafından yapılmadığını savunacak kadar orospu çocuğu yaratıklar var ülkede. "pkk sivilleri neden hedef alsın" diyor orospu çocukları. Mına koduğumun evlatları otobüslerin önünü kesip öğretmeni, doktoru, askeri kurşuna dizenler kimdi?
görsel şimdi söyle kime mal edelim?

Edit: eksileyen bir kişiye battı fikirlerinin açık açık dile getirilmiş olması çünkü alışmışlar masum maskesi takmaya gerçek yüzlerini gizlemeye
Hepsi susuyor. Susan da suçludur.
Çok haklı davranıştır. Bir tanesi de çıkıp pkk bir terör örgütüdür demez.

Bu kürt tarağı Yalama meraklılarının anlamadığı şey de onların bizi kardeş olarak görmeyişi.

Aslında bal gibi de biliniyor da istikrar ayağına şahsi çıkarlar maalesef ön planda kalıyor.

Beni kardeşi olarak görmeyen hiç bir Kürt benim kardeşim değildir.

Insan öldürerek, kan dökerek hak aramak ne zamandan beri kardeşlik oldu.
aptallık, ırkçılıktır.

kaldı ki patlamayı kimin yaptığı henüz belli değil, pkk yapmış olsa dahi kürtlere mi mal etmek lazım bunu?
mesela sizce istiklal'de esnaf olan bir kürt, bu patlamayı ister miydi?

saçmalamakta sınır tanımıyor bu klavye bebeleri, yapacak bir şey yok. yıllardır alıştım artık insanımızın gaza gelip internet ortamında vatan millet sakarya naraları atıp, iş taşın altına elini sokmaya gelince anasının kucağına gizlenmesine.

beyinsiz dolu ülke.

edit: he şimdi beni bir de kürt de zannederler. ırkını siktiğimin faşist piçleri.
Patlamalar Kürt bağımsızlık hareketinin bir parçasıyken gidip Pakistanlılara mı mâl edelim!

Hadi ordan ırkçılıkmış. izmir'de burnumun dibindeki insanlar bile hiç utanmadan hdpye oy veriyor!
Yurtdışında yaşanan terör olaylarının müslümanlara mal edilmesi ne kadar yanlışsa bu olay da o kadar yanlıştır.
Ben macırım. Bi bomba patlatsam bütün macırlar mı terörist aq?
illa bilal e anlatır gibi anlattıracaksınız adama.
Bu kadar dar kafalı olmayın.
bence durum şu: kürtler patlatıyorlar ama engellemesi gereken kurumlar da engellemiyor. korku egomanyası oluşturmaya çalışıyorlar. halkı sindirmeye çalışıyorlar. bu güruhların hepsi ortak bir amaca hizmet ediyor. nasıl ki meclisteki vekiller koltukları için çalışıyorsa liderleri de bunun gibi halka hizmet dışı emellere hizmet ediyor.
Kürdü sikeyim, suriyeliyi sikeyim. Duyar kasan orospu çocuklarını da.