bugün

çünkü insanlar genellikle erkekler çok iğrenç yollar içerisindedirler. önce seviyorum dedikleri kızı bozmak isterler . bozarlar veya bozmazlar karakterine düşünce yapısına bağlıdır yargılamıyorum kesinlikle. kız da evlenicez zaten hayalleri ile yapar. zaten hiç bi kadın sevmediği insanla yapamaz çünkü erkekler kadar midesiz değillerdir. bi süre sonra bunlar ayrılır ve kız bir başkası ile yuva kurmak ister. karşısında ki erkeke bakir değildir amma velakin tutturmuştur bi zar diye . kadıncağız da ne yapsın diktirir. veya hile hurda ile kandırır. bir de şöyle bi durum var. bu kızımızın açıkca sölediğini düşünelim. erkeğin vereceği 3 tip tepki var. 1.si terketmek. ki yapıldığında bakir ise anormal karşılamayacağımız durumdur. çünkü bakir kaldı ise bakir kalan kızı istemesi gayet normaldir. 2. si seviyorum diyip devam etmesi. bunu da çok görmüyoruz sevgi herşeye bedeldir. evet bu dönemde bile. 3. seçenek ise seviyorum deyip kızla ilişkiye girip kullanıp kullanıp atmasıdır. işte bu seçenek yüzünden hiç bir kadın kadın olduğunu sölemek istemez. demekki neymiş? yine herşey sizin suçunuzmuş. içten pazarlıklı değilde açık sözlü olsaydınız herşey çok daha modern olabilirdi sayın yurdum hödükleri.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Çünkü bunu ifade etmek için bakire değilim der.