bugün

nasıl görüneceğini ve nasıl seksi kokabileceğini bilen kızdır.

günlerden pazardı ve ben yalnız tek başıma çay bahçesinde oturuyordum, ortalık çok kalabılıktı ama benim masam boştu. masadaki dört sandalyeden sadece biri doluydu onda da ben oturuyordum. umutsuzca çayımı yudumluyor, önümden arkamdan geçen güzel kızları kesiyordum. derken kırmızı etekli, beyaz gömlekli bir afet hemen yanı başımdaki masada dikilmeye başladı. masada oturacak yer bulamamıştı. benim masamdaki boş sandalyelere baktı ve boş sandalyelerden birini alabilir miyim diye sordu. kafamla işaret ettim, al diye. ilk başta fark etmemiştim öyle bir kokusu vardı ki, adamı olduğu yerden tahrik ediyor, bir mıknatısmışcasına delice kendine çekiyordu. kokuyu biraz daha içime çekebilmek için yavaşca sandalyemi ona doğru yaklaştırıyor, git gide kendi masamdan uzaklaşarak iki masa arasındaki geçiş yolunu kapatıyordum. cesaretimi iyice topladıktan sonra parfümünün markasını sordum. güldü ve '' o benim doğal kokum, parfüm değil'' dedi. yalan söylüyordu, buna emindim. gecelerim ve gündüzlerim, gizemli kokuyu çözmek için birbirine karışıyor, ya bulamazsam diye korkudan boşalıyordum.
kadın parfümü reklamlarının en sık kullanılan konseptlerinden biridir.
ancak parfümden etkilenicek erkekleri etkileyebilen kızdır, karakterini değilde maddi şeyleri ön plana çıkarır.
henüz rastlanmamıştır.
parfümün kendine has kokusundan değil de, hayatıma giren kadınları özdeşleştirdiğim kokulardan olsa gerek yolda yürürken hepsinin simaen ya da ismen değil kokusuyla aklıma gelmesidir. sikip atmaz ayrıca belirtmek istedim.
(bkz: hugo boss)
(bkz: paco rabanne one million)

erkeğinde gayet sikip atabileceğini unutmaması gereken kızdır.
vardır böyleleri öyle bir sıkar ki o parfümü yanılıp şaşıp hava boşluğundan geçerseniz dünyanızı siker atar. beyninize oksijen gitmeyince mal olursunuz.
parfümünü şehir şebekesine boşaltıp, sonra da altına geçip duş alan kızdır. kendisi daha ufukta görünmeden etrafı parfümünün kokusu sarar.
kelimenin tam manasıyla, sadece erkeği değil, ortamı da s.kip atar.

geçenlerde içinden geçtiğim bi parfüm bulutunun kokusu geldi bak burnuma şimdi pöfff...
parfüm şişeni ile duş alanlar var ama nafile önemli olan arkadaşın yazdığı gibi hugo boss yada bvlgari kullanmaktır; bileklere ve boyuna bir iki fıs ile mükemmel olunur.
Parfüm dozajını tam olarak ayarlamış kızdır. Abartıp mide bulandırmamıştır. Sikip atma potansiyeli de yoktur.
kimi kızın bencilce hareketlerini sergiler. ucuza aldiğı çakma parfümün yarisini sıkar.
(bkz: yaran başlıklar)

sikip atan ne yaa. *
hugo boss kullanan kızdır. bu bir iddiadır.
girdiği ortamda fark yaratır.
she marka deodorant kullanıyordur, yaz mevsimi ve toplu taşıma aracındayızdır ayrıca en az 2 gün önce duş almıştır.
olumlu anlamı ise duştan yeni çıkmış bir kadındır.