bugün

sözlük dahilinde küfür veyahut dolaylı yoldan bel altı içeren bir çok konunun serbest olduğunu fırsat bilerek her türlü fantezi ve bilinç altı ilginçliklerini bize yazarak göstermeyi bir görev olarak hisseden/uygulayan yazar.

herkes biliyor ki ne kadar uludağ sözlük moderasyonu ağır bir küfür içeren entry gördüğü zaman siliyorsa da her entry'e yetişemedikleri için bir çok gözden kaçan iğrençlikler yer alıyor. işte tam burda türk insanının tipik bir özelliğini görmekteyiz. yasak koyulsa çiğnenir, serbest bırakılsa illaki cılkı çıkartılır. cem yılmaz'ın sperm bankası örneğinde verdiği gibi. öyle bir uygulama yapıldığında belki milyon olmaz ama binlerce kişi eli şeyinde o binaya koşmazsa ben de hiç birşey bilmiyorum veya türk insanını tanımamışım demektir.

özgürlük, başkasının özgürlüğünü... neyse işte biliyorsunuz bu klişe tanımı. ee herkes biliyorsa nedir bu çektiğimiz bizim abicim?
sol frame ne halde geldi adeta söyliyeyim mi? yani biz yaklaşık 3-4 aydır ne okuyoruz burda bir bakın hele:

sıçmık, bok, meme, g.t, meme, g.t, seks, küfür, arada bir futbol ve ''ülkenin anasını siktiniz'' siyaseti, meme, meme, g.t, inletmek, erken boşalma hastalığı, herkes çirkindir ve öyle yapanlar kesin toptur genellemeleri, g.t, bok, tuvalette sıçarken yapılanlar, meme...

ne lan bu? hani herkeste beyin vardı? mantık işte bu abicim bundan ileri gidilmiyor... bel üstüne çıkıcaklar da bu insanlar ve beyin denen o organa ulaşıp kontağı açarak fırtınaya dahil olacaklar... ölme eşşeğim ölme. moderasyon nasıl dayanıyor veyahut göz yumuyor bu olanlara bilmiyorum ama sittin sene adam olmaz sözlük bu gerizekalılar siteden uçurulmadıkça...