bugün

10 temmuz 2007 tarihi ile piyasa çıkacak olan 3. interpol albümü. *
çıktığı gün edindiğim, her fırsatta baştan sona dinlediğim, tadından yenmeyecek 3. interpol albümü. 2 muhteşem albümden sonra böylesine yardırmış bir 3. albüm beklemiyordum açıkçası. herkes 2. albümden izler taşıyacağı ve artık aynı aynı interpol şarkıları olup bünyeleri bayacağını düşünürken herkesi susturacak şekilde yeni ritmler ve daha ön planda klavyelerle 2007 ve 2008e damgasını vuracak indie rock albümü kanımca.

tek anlayamadığım kısım ilk 2 albüm kapağının da çok dışına çıkmış bir albüm kapağına sahip. bunu da 3. albümün yeni yeni değişimine yordum ben. çok faklı bir interpol var our love to admire da karşımızda.

ayrıca 2 temmuzda canlı canlı da izledim kendilerini ve ben böyle bir ses dinlemedim canlı canlı. paul bankse gerçekten marry me diye de bağırdım evet.

neyse efenim albüm şarkıları da şöyle ki:

1.pioneer to the falls
2.no i in threesome
3.scale
4.heinrich maneuver
5.mammoth
6.pace is the trick
7.all fired up
8.rest my chemistry
9.who do you think?
10.wrecking ball
11.lighthouse
pioneer to the falls, the scale, heinrich maneuver ve rest my chemistry ile kendilerine haran kaldığım indie/alt.rock grubu interpol un 2007 model 3.albümlerinin adı. keşke kendilerini daha önceden dinleme fırsatım olsaydı. gerçekten iyiler.