bugün

erkeklerde meme muhabbetinin tersidir.

anlayamadığımız olay erkeğin poposundan sanane popo ile beceren erkek varsa bize de söylesin bizde yapalım.
yapılan araştırmaya göre kadınlar genellikle erkeklerin poposuna bakıyorlar demek ki kadınlarda becerme güdüsü var.
konuşmayın benim popomdan uzak gidin!
(bkz: tey allahım daha neler).
hakkında konuşacak popo bulan şanslı kadınlardır. öyle ki yurdumda poposu hakkında konusabileceğim, tabiri caizse taş gibi bir er kişiye rastlamadım. buna koca göbüşü olan sevdiceğim de dahil.

dolayısıyla bol bol konuşmalı, o poponun hakkını vermeliler. hemcinslerimin arkasındayım.
Ben ve arkadaşlarımdır. Fırsat bulduğumuz her an erkelerin popolarını, pipilerini konuşuyoruz. Sonrada dalga geçiyoruz. Başka işimiz yok çünkü.
Oturup erkeklerle erkeklerin poposunu konuşan kadınlar kadar değildir. Yahu dedi ki; ben erkeklerin poposunu kılsız ve yumuşak sanardım... Ulan nerden biliyorsun!
Bi araya gelindiğinde, arada bi yapılan konuşmadır.
(bkz: kesiştirmek)
(bkz: puanlamak)
genetik mirasının gereğini yapan kadınlardır. tamamen üreme ile alakalıdır mesele *, bünyeler, çiftleşmek için, insanlığın âli gen havuzundan en ciks genleri seçmeye yönelimlidir, otomatiktir bu, elde değildir. lâkin insan türü olarak, çiftleşme hadisesini törenselleştire törenselleştire ne yapacağımızı bilemez hale geldiğimizden * kadınların, insan neslinin devamı için elzem olan çiftleşme eyleminin sağlığı ve sağlamlığı açısından erkek vücudundaki en hayati kas gruplarından birinin bulunduğu * kısma dikkat ve bu kısmı kritize etmeleri tuhaf geliyor herhalde. poposu biçimli ve çıkık olan erkek penisi rahme daha kuvvetli itmeye muktedirdir, spermin yumurtaya erişip onu dölleme ihtimali görece daha yüksektir böyle bir durumda. çok komplike ya da "oha!ahaahuah" bir durum değildir aslında.