bugün

Ulan 2 liralik degeri olmayan sosisli sandviçe 5 lira alan esnaf alayinizin aminakoyim.
orospu çocuğu olmasıdır. otogarın içindeki tüm esnaf, firmalar, ve otobüs şirketleri için geçerlidir.
esanafla alakası yok ama gerçek.

(bkz: havaalanı)
aslında türk esnafının mantığını gösterir.

"bu nasıl olsa kalıca değil ayağının alışmasına gerek yok" mantığı, "olm adam mecbur ki buradan alıyor" fırsatçılığı ve daha nicesi. çok sallamıyorum bu adamlara. denk getirdiğimizd ehangimiz karşısındakini sikmiyor ki? ulan bu memlekette "hasta yatağında sikilir" diye deyiş var be. riyakarlığa gerek yok. hepimiz otogar esnafıyız diycem de abartmıyım amk!
Kendi eliyle parayı verip soyuldum diyen insan o zaman yeme, içme, seyahat etme olsun bitsin. Ettiğin küfürleri aynen iade ediyorum, naş.

Edit: eksileriniz beni yıldıramaz, esnafı yedirmem, davamdan vazgeçmem. Swh.
Asıl soygun dinlenme tesislerindedir, aç kalırım daha iyi lan, fırsatçı insanlar işte.
otogardan sosisli yiyerek sen zaten kendini öldürmüşsün dostum, 5 lirayi napcan.
Doğruluk payı %100 olan sorunsaldır. Bugün 500 ml suyu 1 liraya aldım sözlük. 75 kuruş diye bilirken adam demez mi 1 lira diye. içimden hönk! ulan 1 lira ne?! Desem de dışımdan su? Dedim adamın söylediğine inanamayarak. Tekrar 1 lira dedi. Verdim parayı çektim gittim. Daha da oradan su almam, soydular resmen meka.