bugün

Her otobüste insanların kapıldığı bir duygudur. Her zaman da etrafınızdaki en güzel kız veya en yakışıklı erkektir. Aslında yolun kişi açısından daha çabuk geçmesine sebep olabilir. Duygu alemi zaman geçirmek için iyi bir araçtır.
Gerçek dünyaya gelecek olursak : O değil de yanımda şu an harbiden baya iyi bir kız oturuyor. Yeter artık bu platoniden sıkıldım ben. Gerçekler alemine geçiş mi yapsak ..
otobüsten inince biten ilişki.
sırf aynı otobüse binmek için yarım saat durakta bekletir. yaklaşık 1 sene hangi otobüste gittik. ben uzaktan baktım hep ama çaktırmadan tabi. o da bakıyordu arada. aramızda geçen tek muhabbet. şunu uzatır mısın? ile düğmeye basar mısın? oldu ama yine de ses tonu hala aklımda. bir kaç kez de haftasonu binmiştim birden o belirdi otobüste biraz afalladım belli ki o da şaşırıyordu. lan biraz daha gidip gelsek bağlardım işi ama neyse.
Nerdedir lan kimbilir hangi durakta inmiştir acaba.
yan koltukdaki güzeller güzeli kızdır. yıllar geçsede unutulmaz.
genelde erkeklerin kapıldığı platonik aşktır. mal gibi otobüse binen kıza platonik aşk besliyoruz kabul edin. hele lisedeyken ''aa oda bana baktı'' ''aa bu durak inmedi kesin oda birşeyler şeedio'' diye diye 1 saatlik yollar 3 saate çıktı mk.
kim bilir belki de aşık olunanın da platonik aşkı o'na aşık olan olabilir.