bugün

kızlı erkekli durumlarda yaşanır. kızımız adama değmemek için elinden geleni yapar böyle minnacık oturur, adamın bacakları pergel konumunda bacaklarının arasında ekmek poşeti falan. neyse. konu bu değil. anlatmak ıstedığim durum daha baska. bu otobüslerin gizemli bir havası mı var alttan üfürüp her insana bir nebze artizlik katıyor?

geçen ne oldu; oturuyoruz teyzeyle yan yana tıngır tıngır gidiyoruz. benim ineceğim durağa kadar teyzemle gayet indili bindili, kıç kıça, herhangi bir sorun yaşamadan birlikteliğimiz oldu. ne vakit ben popomu iki çevik hareketle kaldırdım, teyze sıcakta yamulan oyun hamuru gibi yayılıverdi iki koltuğu ortaladı. benim mi popom büyük? yoo.. teyzenin poposunu mu bir insan bedeni büyümüş de teyze sonra kullansınmış? ona da yoo; beraber baya yol gittik. yani teyzeciğim bak beni nelerle oyaladın ince bir kıç hareketin yüzünden. keşke baştan izah etseydin durumu, evladım deseydin bana yer ver yoksa sen kalkınca götün kocamanmış da sen kalkınca relaxeyşınmış gibi hallere gireceğim deseydin hiç oturmazdım. *
güncel Önemli Başlıklar