bugün

çölün ortasında buz gibi sudur. bir de kız seksi bir çorap giymişse çaktırmadan bacaklarına bakıp kendinden 2 kere geçer insan. Son durakta inmesi içın dua edilir. Bu gibi durumlarda kızı sallamamalıdır ki dekoltesini kısmasın. Çok fena ya taş taş!
işte böyle zihniyetler yüzünden kızlar otobüsle değil taksi ile eve gidiyor.
kıza bi selam çakıp, onay aldıktan sonra yanında da oturabilirsin. kim bilir belki sonra aynı evde bile oturursunuz.
beyniyle genital bölgesinin yer değiştirdiğini illa ki göstermek isteyen, sadece sağ eliyle sıkı bir ilişkisi bulunan insan * söylemidir
pek de önem arz etmez. ne yani kızın, "ay, ben de otobüse bindiğimde karşıma oturan erkekle çıkmayı düşünüyordum tam da." gibi bir düşünceye sahip olduğunu mu sanıyorsun?
Arada bir göz göze gelmeniz kaçınılmazdır.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: osurmak)
erkege mantiksiz bir gurur verir. erkek zamanla boyunun uzadigini kollarinda ki kaslarin sismeye basladigini hisseder.
kiz onu gormemistir bile.
başbaşa bir akşam yemeğine çıkılmış konseptini yaşatsa dahi bir halt olmayacaktir.
züğürt tesellisidir.
Bu kızı süzmeyi yanlış olarak adledenlere soruyorum bir kız yahut dişi diyelim şuna;insanlar baksın diye güzel giyinirken insanlar bakınca neden rahatsız olur?bunu bana hiçbir hatun açıklayamaz işte.

dit:Noktalama işaretleri
güncel Önemli Başlıklar