bugün

karşı binada oturan adamın banyodan çıplak çıkması ve minnnik pipisini kurulamaya çalışmasıdır. 5 dakka kurulamaya çalıştı. sanarsın telefon direği sıvazlıyor.
okuldan gelip kendine sucuklu yumurta yapıp sofrayı kurup tam yemeye başlayacakken oruçlu olduğunun aklına gelmesi.
orucun ilk günü metroya bindim. metrodan indim tekrar metroya bindim ve doğal olarak tekrar indim.

sebebi ise oruçlu olunca inip binmeyi çok sevmem. ilginç bu.
perşembe akşamı uyuyakalmışım. akşam, saat 8 civarı.

bir çöp konteynırında yiyecek arayan bir kedi görüyorum ve alnının ortasında zahiri hayat yazan birisi kediye yaklaşıp onu kuyruğundan yakalayıp havada çeviriyor ve fırlatıyor. Kedi tam yere düşecekken tekme atıyor. Kedinin canı çok yanmış olacak ki çığlık atıyor ve tam o esnada yakınlardaki bir balkonun çamaşır direğine saplanıyor. bunu gören karşı binada oturan bir adam banyodan çırılçıplak çıkıyor ve bu duruma şahit oluyor. koşarak, alnında zahiri hayat yazan adamın yanına gelip onu yakalıyor. o küçücük görünen pipisi birden zenci şeysi kadar büyüyor. zahiri hayat kaçmaya çalışıyor ama kaçamıyor. Fena halde tecavüze uğruyor ve kıçından oluk oluk kanlar boşalıyor. oracıkta sikile sikile can veriyor.

ne rüyaydı arkadaş..
dondurma yiyen çocukların dondurmasını ellerinden alıp fırlatmak. fırlatırken arkada bulunan adamın alnına hisabet ettirmek. adam tarafından kovalanmak ama yakalanmamak.
insana neden oruç tutmadığını hatırlatan olaylardır.