bugün

Don dediği tanga beyler terbiyesi müsaade etmiyor söylemeye.
Şehvani duyguların dizginlenmesinden dolayı, akla doğal olarak gelmesi muhtemel obsesiflerdir.
45 derece sıcakta 17 saat aç ve susuz kalma durumunda ortaya çıkması normal olan durumlardır. hatta çok daha anormal şeyler akla gelmediği için yani sıyırma işlemi gerçekleşmediği için mutlu olmak lazım sanki.
kız neyse de don çok seksi bir kelimeymiş.
(bkz: fırat)
- abi oruçluyken kız don geliyor aklıma
+ ney geliyor ?
- kız don abi, ya da don kız. oys don kız daha iyiymiş
Orucun sakatlanması denen şey iste tam da bu.
Şeytan dürtüyo uymayınız.
(bkz: enee yanlışlıkla aklımın içine girmiş)
akşam iftara kadar gelene git derim. iftarda cinsel özgürlüğüme kavuşunca aklıma o tarz şeylerin gelmemesi yasak şeylerin güzel olduğunu anlamamızı sağlar.
çok bir zararı olmayacak hadise
aklınıza gelenlerin ne kadarınızı yaptığınızla ve iradenizi ne yönde kullandığınızla sorumlusunuz
aklınıza kötü şeyler gelmesinin birinin size zorla yanlış şeyler yaptırması ile arasında bir fark yoktur
bildiğimiz gibi bu vucut bize emanet tamamen bizim değil vucudumuzla biz iletişim halindeyiz biz derken mnatığımızı şuurumuzu kastediyorum
diğer kısım yani yönetemediğimiz kısım sorumluluk arzetmiyor.
kız neysede don cok ayıp gercekten.
o kadar ayiptir ki insanin yuzu kizarir, rezil olur butun cemaate. Yani o kadar ayip seyler ki bunlar, 1000 gun oruc falan tutmasi lazim insanin, hatta gitsin kendini manastira falan kapatsin. Cok ayip yani, insan hic oyle seyleri dusunur mu, hem de orucluyken... O kadar ayiptr ki kiz olmak, butun kizlari, dolayisyla donlarini silelim bence yeryuzunden. Rahat rahat, ayip seyler dusunmeden idare ederiz... Yani don falan dusnmussun, allahtan turban gibi daha ayip seyler dusunmemissin... bak ona da sukr et bence sen...

Hani bir de ciddi ciddi boyle dusunen insanlar var, yemin ediyorum hepsi manastirlik, toplumdan uzak dursun bunlar... Bu zihniyet dinin ayibidir!
(bkz: aklımın içine girmiş)
kız ve donun ayıp şeyler olduğunu öğrenmiş olduk böylelikle.
oruçlu olunmadığında da akla geldiğinden çok özel bir neden aranmamalıdır.
içgüdüsel bir olaydır ve son derece normaldir.

uzun yaz günlerinde bünyeye saatler boyu bir lokma ekmek, bir damla su girmeyince, insan beyni de haliyle, kendi kendine ölüm senaryoları yazmaya koyulur. yaz güneşinde kuruyan çakıldikeni nasıl tohuma duruyorsa, ademoğlu da sanki ölecekmiş gibi neslinin devamını sağlamak için son kez bir yumurtayı dölleyebilme telaşına düşer. kendin ölmeyeceğini bilirsin elbet de gel sen bunu beynine anlat!

- ben bu hususta, şeytanın da parmağı olduğu görüşündeyim.
aklımda bükülüp bir soru işareti halini alan ruh haildir.

am, göt, meme desen neyse de, kız ve don neden ayıp oluyor anlamadım.
beyni belinin altında olan insanın düşüncesi.
kız mı? çok ayıp.
(bkz: bir ayıp olarak don)
(bkz: dale don dale)
gelmekle kalsa iyi.bir de bunlardan birini her gün görüyoruz,diğerini ya da onun türevini her gün giyiyoruz.sıkıntı büyük.
(bkz: abazaya cine 5 bile şifresiz görünür).
http://galeri.uludagsozlu...%b1p-%c5%9feyler-gelmesi/
fıratı anımsatan durum.
güncel Önemli Başlıklar