bugün

arapların en yoğun yaşadığı, istanbul/fatih bölgesindeki mülteci arap, ramazanda oruç tutmayanların videolarını çekip paylaşmış. ben bu videoyu görmemiştim. sanırım sosyal medyada popüler olmuş olacak ki, emniyet ekiplerimiz zanlıyı yakalayıp sınır dışı etmişler.
emniyet görevlilerimizin ellerine sağlık. 10 milyon civarı olduğu söylenen mültecilerin, ülke içinde bölücülük-terör olaylarını fişeklemesi, halkımız için oldukça yıkıcı sonuçları olacaklar. tabi, bu teröristlerin yeniden ülkeye girme süresi ne kadardır o benim açımdan bir soru işareti...

mültecilerin ülkeye doldurulması, kuşkusuz bir batı projesidir. bir ülkeyi içeriden en iyi parçalama yöntemi bölmek ve yönetmektir. bu mülteci olayları türk halkının, türk milletinin, türkiye cumhuriyetini yok etmek için batılların kullandığı çok etkili bir yöntem olduğuna inanıyorum.

mülteci sorunlarını yaşamıyor olsaydık, emniyet görevlilerimizin omuzlarındaki yük çok daha az olurdu.

https://www.odatv4.com/gu...gozaltina-alindi-22008038
batı kendileri, istemediklerini 3 milyar euro karşılığında türkiye'de tutmak için anlaştı ama bir 40 harcadık bir 40 daha harcarız ,milletimin kesesi bol deyip referanduma sokmadan ve iznimizi almadan paralar harcandı. değer miydi 3 milyar euroya ? ya da kerdeş miydik ?
sanmıyorum. bizzat bazı araplardan dinlemiş olduğum şu olay var .sizin devletiniz bize bakmak zorunda dediler.
adamlara ver de ver.
biz istesek kılı kırk yararlar ama elin gavuru , kıskananlar öyle mi ? vatandaşlık maaşı ile halkına yakınlaşıyor. bizimkiler de elin arabına.
büyük selçuklu dönemini hatırlıyorum , saraya girmenin şartı farsi olmaktan geçiyordu ve farslara öyle tapıyorlardı ki.
bizim türk şair de farsi gibi girmiş ama sonradan öğrendiklerinde hali nice.
ya şimdi ? benim, benim milletimin üzerinde hegemonya kurabilecek sırtımızdan bıçaklamış bir milletin neslini ülkeye doldurmuşuz.
yarın bir gün olayın içinden çıkarlar ama olan halka olacak.

not: ırkçı değilim ,sadece arapları sevmiyorum diyormuşum. bazı güzel arkadaşlık kurduklarım var ama filistin ve cezayirden.
köken farklılığı var elbet . elin suriyelisiyle aynı olabilir mi ?

ha bu arada islam kültüründe savaşta kaçmanın cezası idam yani ...