bugün

#8223677 (bkz: 155)
ihh nin gerçekleştirdiği gereksiz eylemdir efendim.
(#8223508)
ihh nin gerceklestirdigi gereksiz eylem.mis. bak seen..

israilin gozleri ayni zamanda turkiye topraklarinda. tevratta aynen gecer bu mevzu. onlara gore biz de vadedilmis topraklardayiz.

israil sira gelince bizim ulkemize de saldirirsa o zaman da boyle konusmanizi diliyorum. hatta gidin israil askerlerine katilin kani bozuk musunuz nesiniz anlamiyorum.

israil dunyaya hukmetmek isteyen bir ulke. filistin nerden cikis yolu arasa hepsini yiktilar.

irki ne olursa olsun insanlari aci cekmeye mahkum gormek zalimliktir.
ihh'nın gerçekleştirdiği eylem.

ulan hadi türkiye'yi zora soktunuz, gittiniz.
neden askerlere demirlerle saldırıyorsunuz. adamlara resmen gelin vurun bizi demişler.
iki ucu boklu değnek.
gelde temizle!
yıllardır kendi götünden korkan türkiye pkk illetiyle savaşıyor niye. çünkü bu türkiye'yi sindirmişler, "bizim kendi içimizdeki sorunlar bize yetiyor" dedirtilerek türkiye pısmış köşesine. halbuki zamanında adamları karşına alıp, kardeşim senin istediğin ne? denilseydi ,ki bugün eleştirilen özel bunları yapmaya haiz bir insandı, bugün biz de kendi gölgesinden korkan bir ülke değil bölgesel güç olurduk. Adamlar tabiri caizse bize verdiler yumağı, kedi misali oynadık yıllarca. aman kürtçe konuşmasınlar bölünürüz, aman kürtçe tv izlemesinler bölünürüz. al, bugün insanlar roj tv yerine trt şeş izliyor olsaydı fena mı olurdu? Ama yoook, sizin bu korkaklık paronayalarınız yüzünden olmadı bunlar. işte hala aynı kafa "ne ben, ne çocuklarım zengin olacak" diyor. çünkü alışmış memur zihniyetiyle, sefertasıyla yaşamaya. az olsun, öz olsun benim olsun diyor bu kafa. bu kafa kendi gölgesinden korkuyor..