bugün

sözlükte istenmeyen yazar olan orantısız zeka(?)yı imha planıdır.

şimdi bu oranını sevdiğimin yazarı, sözlük selebritisi olmak için çabalıyor. herkes bunun farkında. millete ya özelden ya da girdiği entrylerden saldırıyor. saldırmak dediğim, kendi çapında eğleniyor işte garibim. ''vallahi zeka fışkırtıyorsun'' bu mesajı hemen hemen herkese göndermiştir. böyle olunca millet nick altında toplanıyor bunun. bu da nick altı kasıyor. sözlük selebritisi oluyor. e haliyle de amacına ulaşıyor. kendisi de kıs kıs gülüyor bıyık altından. gerçi ergen olduğu için daha badem bıyıklıdır ya neyse. şimdi burda hata kimde? doğru bildiniz. evet maalesef hata bizde. bizim hatamız; bunu siklemek. halbuki hiç siklemesek kendi kendini imha edecek. bundan sonra onunla ne özelden ne de nick altından polemiğe girmeyelim. bırakın kendi kendine debelensin oranına sıçtığım. ateş olsa cürmü kadar yer yakar. siklenmediğini anladığı an kendi kendini imha eder. gördüğünüz gibi plan çok basit. hiçbir şey yapmayarak, yani siklemeyerek amacımıza ulaşacağız. gelin hep beraber el ele verelim güneşli günlere.

(bkz: daha huzurlu bi sözlük için sen de katıl bize)
(bkz: her şey uludağ sözlüğün refahı için)
(bkz: yıkılsın trollük yaşasın uludağ sözlük)
(bkz: yaşasın ulu yazar kardeşliği)
gerek olmayan plandır. adamda gram zeka belirtisi yok. ''ben sizden zekiyim'' den başka bi bokunu görmedim ben. bokuyla oynasın bence.
bundan sonra izlenecek yol belli olmuştur. hadi bakalım.
benim de desteklediğim plan.
orantısız güç kullanılmaması gereken eylem planıdır.
memnuniyetle katılacağım plandır.
eveeet vurdu gol oldu ,aydınlanma çagı orantısız.
güncel Önemli Başlıklar