bugün

ben anlamadım bu işi, malumhaneye gidip gelen insanların yaptıklarını anlatırken ağzında sakız olmuş bir cümledir bu. ordaki karılar böyle diyormuş:

''özel muameleye (saksodan bahsediyoruz burda) extra ücret alıyorum şekerim!''

niye lan? oralın ne özelliği ya da ne farkı var? bayanlar için en önemli şey o 2 bacak arasındaki minyatür kale değil mi? ben mi yanlış biliyorum yoksa? madem en önemli mevzu o iki bacak arasındaki minyatür kale, siktirmeye gelince 50 papel de, ağzına alınca mı artı 30 papel! ben bir o.ospu olsam şahsen sürekli ağzıma alır önden sokturmazdım. temiz iş! böylece onlar özel muamele diye sevinirken, sende önden veriyorken alacağın para kadar ücret alır ve zengin olursun! (bkz: fahişelere nasihatler)

bakın ben böyle özel muamele işlerle uğraşan bir fenomen değilim, ben ki dedemin emekli maaşını çekmek için bankamatik sırasında kız -ki o kız da benim gibi dedesinin maaşını çekiyordu yani öyle 80 yaşındaki neneye yavşamadım, rahat olun- bağlamış bir fenomenim, ben ki kordonda sevgilisine oral seks yapan hatuna sahip olmuş bir fenomenim. tutup da elin kaltağına oral için bir de ücret mi vereceğim? yok ebesinin .mı artık ali sami!

üşenmeyip okuduysanız öptüm gıdıktan.
güncel Önemli Başlıklar