bugün

evet,var böyle terbiyesiz tipler.
geçen gün kendisi ile evde sevişiyoruz,ilk kez kendisi ile seviştiğimiz için biraz tartıyoruz birbirimizi.önce yarım saat ön sevişme ile gerekli ısıyı sağlıyoruz fakat ne oluyorsa ondan sonra oluyor.
sevgili ağzına penisi almak istemiyorum,penisini bir ucunu kendisine veriyorum o kendine düşen ucunu nedense bir türlü ağzına almıyor?
ben de bu terbiyesizliğe karşı çok centilmen bir erkek olduğum için nazikçe soru sorarak karşılık verdim.
kendisine neden bu penisi sevip,benimsemediğini soruyorum.
neymiş efendim oral seks aşkı yok ediyormuş.zaten bunu duyar duymaz ceketimi aldım,pantolonumu kıçıma geçirdim ve evden koşarak ayrıldım.
arkamda libidosu tavana vurmuş,aptal bir aşık bırakarak...
"ben yalarken iyiydi" denilesi kadındır.
bamya sevmiyordur.
''burda oralları ben koyarım'' deyip, kimin patron olduğunu göstermeniz gereken sevgilidir.
(bkz: türk kızı) ayrıca (bkz: iyi sakso çekemeyen kızlar iran a)
bazen haklı olan sevgilidir. yazarında hayal dünyasını genişletmiş hayallerdeki sevgilidir. ama daha ayrıntılı ve günlük konuşma ile yazarsa gerçekciliği artacaktır. böylece hayallerini ve umarsız tiplemeyi bize daha iyi yansıtır.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
http://www.swfcabin.com/swf-files/1281695789.swf

edit: ne bu bakınız ne de linkte bir hata var. modlar saçmalamasın artık.
kokusunu beğenmemiş olması muhtemel sevgilidir.
(bkz: apışarası kokusu)
taşak kokusu ile karşılaşmak istemeyen sevgilidir. asıl aşkı öldüren bu kokudur.
kabul etmeyene değil, kabul ettiremeyene bakacaksınız efendim.

sen ufacık pipoşunu getir yavru ceylanımın dibine, "al" de hayvan gibi, almaz tabi. seni klitorisiyle zkip atmadığına dua et sen. çükünü kırmızı ojeli orospusal tırnaklarıyla cimcik cimcik parçalamadığına şükret.

hem ayrıca hadi boy-boyut meselesini bi kenara bırak. o testosteronu götüne sok sen. daha nasıl salacağını bilmiyosun, gidip bamyalı bayrak çekiyosun göndere.

yürü git.