bugün

Karakter sınırından kurduğum cümleye bak.

Evet online sayısı bu saatte bu kadar yüksekken sol framenin akmaması durumudur. Mesaj kutuları akıyor sanırım, benle anca özelden hadis, meshep tartışın bir hal hatır sormasın kimse.

Gerçekten çok yazık.
fingirdeşmekten fırsat bulamıyorlar...
Nabıyonuz lan erkek erkeğe mesaj kutularında ibneler sol frame tam takır kuru bakır.
28 dakika önce yazar oldum, sayın moderatör 02' den ben çift çalışma sistemine geçtiğimde yazarlığı verdiklerinden ve dolayısıyla buralarda takılamamamdan dolayı ücret olarak bir bardak çay dilenciliği yapıyordum. Bir de herhalde yaklaşık kırk dakika önce Namık Kemal'in Cezmi kitabını bitirdim, ona benzer kitaplardan önerisi olan varsa açığım.
Bizim burada bakkal dayı var, eşi de yatalak olduğundan haftanın birkaç günü ya da gün içerisinde başka yere gitmesi gerektiğinde dükkanı ben devralıyordum, E şimdi tam okullar açıldı haliyle kalabalık olduğu için sebebi olmasa bile dayıya yardım etmeye gidiyorum bakkalda yoğunluk olduğundan. Güvenliğim diye gündüz buralarda fink atıp gece işe gidiyordum, şimdi gündüz de işe gidiyorum. Zaten gün içinde gerek tanıdıkların kafesinde, arkadaşların dükkanında çalışmaya gidiyordum ama hiçbir zaman bu kadar yoğun olmamıştı. Yazarlığı aktiflik açısından kötü bir zaman diliminde aldım. Yine de vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
bez bebek nana'nın çaylak olmasından kaynaklanmaktadır.