bugün

eğitim fakültesi ve yurtlar birbirine o kadar uzak ki, fakülteyi giresun'a falan yapsaydınız diyesi geliyor insanın.
otomasyon ve not görüntüleme sisteminin bir düzene oturması gereken üniversitedir.
görsel
görsel
görsel
görsel
teşekkürler makina.
bir karadeniz teknik üniversitesi değil. Nerden çıktı derseniz çevremde devamlı bu karşılaştırmayı yapanlar var. isteyen türkiyenin en iyi 50 üniversitesi listesine bakabilir.

cdn.elektrikport.com//Content//201307/tubitak-universite-girisimcilik.jpg
okumayı düşündüğüm üniversite.
okuyan varsa mesaj kutumun ışığını yakmasını istiyorum.
girişimciliğini bilmem de ilginçtir dünyada ilk 500 üniversite arasına girmiş.

http://www.sabah.com.tr/E...k-500-universite-arasinda
şehrin asıl merkezine uzak şehrin eğlence merkezi atakuma biraz yakın dağ başında bir üniversite. şehir dışında okumaya gelenlere önemli bir tavsiye cezaevi mh. den uzak durun amuha goyim sonra ağlıyonuz.

edit: yalnız manzarası bombadır içinde ormanlar falan vardır manituyla girebileceğiniz hıamına iyisiniz yine *
Şehire uzak dağın başında bir tarafı deniz bir tarafı yeşil Doğa olan, harika manzaraya sahip okul.
manzarasıyla cezbeden ve halen okumakta olduğum üniversitedir. tavsiye edilir.
ayrıca yıl itibariyle çan eğrisi akts sistemine geçiş yapmış üniversitedir.
teşekkürler makina.
Yarın da kar sebebi ile tatil olan üniversite.
ilk dönemimi tamamladığım üniversite. Bilgi ve iletişim teknolojilerinden nasibini tapu kadastro e-platformu düzeyinden ileriye taşıyamamış. Öğrenci işlerinde 'faruk eczanesii' tarzı cevaplar veren son yaşlılık evresinde memurların olduğu üniversite. Orman ve bitki populasyonu güzel otantik manzaralara sebeb olur.
3-4 sene kadar bıraktıktan sonra 2 senedir tekrar okuduğum lanet okul. 8-9 yaş ufaklarla okumak zor.
kurupelit kampüsü bir ilçe kadar büyük olan türkiye'nin sayılı üniversitelerinden biri.
kezban ve murtaza kaynayan okul.

bu üniversitede bir kızın sevgilisi olup olmadığını parmağına bakarak anlayabilirsiniz. hemen herkes sevgili olur olmaz kendi arasında sözlenir.1 hafta beklenmez. görende nba şampiyonluğu yaşamış her biri.
fen-edebiyat fakültesinden uzak durmanız gereken üniversitedir. öğrenciler üzerinden geçinmek için, önlerine her türlü engel konulur. uzak durun, kaçın, yaklaşmayın, koşarak uzaklaşın.

not: çok fazla kibar konuştum.
eğitim fakültesinde okuyan erkekleri bakirlikten çıkaran üniversite.
vasat derecede bir devlet üniversitesidir.

edit: vasatın anlamını mı bilmiyorsunuz yoksa okuduğunuz okulu harvard falan sanıp da vasat tabirini mi beğenmiyorsunuz?

(bkz: vasat)
en yakın dostumun okuduğu okul ve tiyatro toplulukları çok güzel diye bilinir. ayrıca samsun gibi hoş bir şehrin üniversitesidir.
her sene illaki bi yerde inşaat olan üniversitedir.
fakülte inşaatları bitmeyen üniversitedir. bina rekoruna doğru emin adımlarla yürüyen üniversitedir. ayrıca r11 kampüs içi ringlerini sikeyim dediğim üniversitedir.
r11 den şikayetçi olan öğrencilerin 15 kuruş daha vererek express hattına binerek problemlerinden kurtulacağı üniversitedir.
edit: bina konusuna bi çözüm getirilmelidir.
aylar sonra gelen edit: exprese falan binmeyin dolmuşcu dayıların tavırlarına katlanabiliyorsanız verin paranızı dolmuşa kurtulun.
teşekkkürler makina.
okula başladığım gün eğitim fakültesinin bahçesinde inekler otlanıyordu, ierleyen zamanlarda bu duruma alışmaya başladım. bir gece 22:45 de eğitim fakültesinden dersten çıkmıştım ilk dolmuşu ve görevli otobüsü kaçırmıştık bir arkadaşımla. beklemeye başladık dolmuşu peş peşe sigaralr yakıyoruz yok dolmuş gelmiyor yürüyelim dedik hastanenin olduğu mevkide araba olabileceğini düşündük yürümeye koyulduk ormanın ortasından giden kestirme bir yol vardır bilenler bilir. başladık yürümeye yabani hayatın içine girmiştik resmen arkadaş izmirden gelmiş şehir çocuğu oğlum korkuyorum diyor; ben başladım teselli vermeye yok oğlum korkma ben ne avlara gittim kurt bişey yapmaz domuz bişey yapmak anlatıyorum. (kurt domuz olmaz diye sallıyorum üniversite amk) patapatapata bir ses geldi sıçtım erkekliğede bok sürdürmüyorum ama sıçtım anlatamam cidden sıçtım. arkadaş üstüme atladı lan lan lan o ne falan ne biiyim amk diyorum tilki falandır diyorum ama ses o değil. tam o anda arkadan peş peşe giden yaban bir yaban domuzu sürüsü.. normal şartlarda bağırmamız lazım ama sustuk amk şaşkınlıktan mı korkudan mı bilemedim o anda domuz lar 5 metre ötemizden en az 20 tanesi gitti. şoka girdik sadece izlemekle yetindik domuzlar geçti biz kaçmaya başladık işte.. evet mallık
bu da omüyle ilgili bir anımdır omü budur işte, ne zaman neyle karşılacağın hiç mi hiç belli olmaz.
madem bir defa geldiniz tiyatro kulübüne gidin.* zora gelemeyenler değil tabi. sonra sövüyorsunuz bok var gibi.

ha bi de sınav dönemi çok bunaldıysanız özellikle öğle saatlerinde fen edebiyatın esinti kafesine takılın. inanılmaz malzeme oluyor.

dersler konusuna hiç girmeyeceğim belli bir süre sonra acı eşiğini aşıyorsunuz zaten sıkıntı yok.

ha bi de illa bırakacaksanız şunu 2. seneye kadar netleştirin 5. sınıfta okul mu bırakılır lan!

sevgiler.
Tavsiye olarak: samsun güzel şehir. hele ki üniversite ve fakülteler Atakum bölgesine baya yakın. zaten üniversiteli hayatı orada akıyor. Üniversite olarak ta ben prof.ları gayet başarılı buluyorum. Bir çoğu devlette önemli kesimlerde sözü geçen insanlar. Kesinlikle tercih edin bence.
taşşaklı üniversitedir fakat kampüs içindeki yollar at boklarından geçilmez efendim. bir de yukarılarda da belirttiğim gibi inşaatı bitmez amına kodumun yerinin. ilçe büyüklüğünde kampüsü var ama bi bahar şenliği bile düzenleyemiyor orospu çocukları. sikerim böyle okulu amk. bir de çok kız var ama alayı sikiş meraklısı sığır. sadece seks yapılır yani o mallarla başka ele evuca sığan hiçbir aktiviteyi gerçekleştiremezsiniz. genelleme yapmak istemezdim ama büyük bir kısım böyle.
bu sene 19. ulusal psikoloji öğrencileri kongresi nin yapılacağı Samsun la bütünleşmiş halkla kucaklaşmış ve bu sene yaz okulu uygulamasının geldiği okuldur . orta derece de bir okuldur ama güzel hakkını vere vere okutulan bölümleride vardır (bkz: Türk dili ve edebiyatı)