bugün

kibar, karizmatik, zengin, olgun, dolgun ve yazlığı olan her yazarın ortak görüşlü temennisidir.

lütfen çocuklar 5 dakikacık nedir ki zaten dayanın birazcık. zaten mantıksız yazıyorsunuz izleyin biraz bizi bari.

teşekkürler.
onuncu nesilin yazmış olduğu zırvaıktır. bunu sekizinci nesilden aşağısı yazsa münakaşaya girmeden 5 dakika yazmassın ama onuncu nesil yazarında kendini roman yazarı sanması çok şaşırtıcı bir durumdur. biri şu tilkiyi durdursun.
On birinci nesillerin ergen başliklar ve entrylerle sözlüğün içine etmesi üzerine olması gerekendir.

Ben 5 dedim moderasyon 10 dedi.
Özgürlük kısıtlamasıdır. Şahsen günde yaklaşık 40 entry giriyorum. edit: devlet bahceliye selamlar
Hm benim için olabilir zira günde 100 entry girdiğim oluyor ben daha 3 aydır buradayım 3000e yakın entryim var ama 3 yıldır burda olan adamın 1000 entrysi ancak var bu nasıl oluyor ben anlamış değilim.
kendi ezikliğini yıkmak isteyen kişilerin lafı, içindeki eziklik duygusu coşunca ani bi kararla 11. nesiller geliyor aklına.
Yahu on ikinci nesil geldi hala varsa yoksa on birler diyerek serzenişte bulunmaya sebep olan talep cümlesidir. Itiraz etmeye ne hacet efenim, isterseniz düşürebilirsiniz de sayıyı yani.
heves kıran bir istek olmasına rağmen, iyi niyetli olduğu da kaçınılmazdır. Ancak kas yük altında geliştiğine göre no pain-no gaindir. Bolca yazılarak kaliteli bir yazar olunabileceği doktirini çerçevesinde olumlu cevap verilememesine üzülünen cevaptır. Ancak böyle bir kural getirilirse de yazılımsal olacağından tüm yeni nesillerin uymak zorunda kalacağı kesindir.