bugün

ayrı yazılır. evet.
Şereflendirdiğim nesil .
zall' ın hiç hazzetmediği nesildir.

adam o kadar sevmiyor ki bunlar en sonda kalsın diye bu sene yeni nesil bile almadı sözlüğe.
ne yaptınız da kızdırdınız zall' ı?
sözlüğün gururudur.
muhtemelen doksanların tadını almamış yazarların buluştuğu konumdur ve yine muhtemelen sözlüğü sarıp sarmalamışlardır bunlar.
doksanların tadını alan son nesiliz lan biz.
en kalabalık ve aktif nesildir.
o ne güzel nesildir.
yazmaya heveslidir.
ilk 11 e girebilmiş son nesildir.
Forvet oynarlar burak olanları da vardır ronaldo olanları da * .
11 nesili çıkar geriye bişey kalmıyor sözlüğe kilit vururlar.
Şu an olduğumdur on birinci nesil. Çaylak
adeta soykırım yapılan nesildir, acırım hallerine. ne şansızdır o. neyse.. bir derdim var bin dermana değişmem.
sözlüğün yapıtaşı olan efsane ve son nesildir. nokta.
bu arkadaşları artık sahneden alamıyor muyuz.
görsel
sözlük şahit olsun on birinci nesiller olarak eğilmedik, eğilmiyoruz, eğilmeyeceğiz.... yılmadık, yılmıyoruz, yılmayacağız... korkmadık, korkmuyoruz, korkmayacağız... ayaktayız, ayakta olacağız... dim dik olacağız... kıyamete kadar bu sözlüğün istikbalini korumaya canımız pahasına korumak için her daim seferber olacağız... allah sözlüğümüzü, zall'ımızı baki eylesin..
ayrı yazılır.
Takip arsızı nesil, 31 takipçimin 25i on birinci nesil, bunların 5i yazar, 4ü silik, 16sı çaylak, istatistiksel olarak da enteresanlar, beni takip edenlerinin sadece %20sinin yazar olabilmiş yada yazar olarak kalabilmiş olması akıllara deli sorular getirir, ya ben dengesizim yada onlar. Yada her iki taraf da. Yazılı düşündüm nedense.
muhtemelen sözlüğün son nesli. baksanıza aradan çok zaman geçti ama on ikiler gelmedi. maya takvimi gibi bi yerde bitti nesil de...
2 senedir 11. Nesil var.
insanlığın sonu geliyor galiba.
en birinci nesildir. nokta.
ilk 11'e girebilmiş son nesildir.
Bir on ikinci nesil değildir.
sözlük tarihinin en iyi neslidir.