bugün

sözlükte online olan bazı 11. nesillerin yazdıkları kısa tanımlarla sözlüğü taşıdıkları sanatlarına ithafen ortaya atılmış argüman. Neyi tasiyosun sözlük ne senin icin ne ifade ediyor bilmiyorum ama burada sözlukculuk oynamayin burada dünyayı kurtarmiyoruz. Yeni nesillere duyurulur...
acil olarak yapılması gerekendir. evet.
hiammina.
Hani eveti bırakmıştın lan. Neyse, ayrıca sen siktir git.hıh.
sözlüğü kurtarmak için bir fırsattır. evet.
bir an önce yapmaları hayırlarına olacağı için yapılması gerekendir. evet.
Destekliyorum.
Aa tamam hemen gidiyoruz.

Boyle basliklarla bos konusmayla olmayacaktir. Memnun olmayan gider boylelikle sozlukte refah ortami olur bir de boyle dusunun bakalim becerebilecek misiniz.
Silktirmeyin belanızı.

Rahatsız olan silktirsin gitsin.
sözlük birbirimizden kaçınmak için yeterince büyük kanımca.
Cokmu iyiyiz ne ondan istemiyorlar galiba.*
Beğenmeyen siktirolur gider net, sokarım sizin neslinize gece gece.
sözlükte 2000 li liseli muamelesi gören on birinci nesil yazarların sozlugu terk etme durumudur.

on birinci nesil olup efendi gibi yazan yazarlarda var ama kurunun yanında yaş ta yanıyor haliyle.

vurun yetimlere.

edit: yukarıdaki entryleri okuyunca biraz hak verdiğim önerme.
Gençler sakin olun ya. Oytun ve yandaşları abi çok rahatsız oluyorsanız sağ üst köşe çıkış butonundan siktir olup gidiniz. Bak yardımcıda olduk hadi uzayın.
burasida cok sikti gitmeyi dusunuyorum harbiden.
Ulan biz bi gitsek sözlük bomboş kalacak herif hala "önböröncö nösöl sözlöğö törk ötsön." diyor. Kuş beyinsizlik böyle bi şey olsa gerek.
acilen olması gerekendir. evet.
Neden bu kibir, neden bu öfke? Hani kardeştik ulan hepimiz? Hani birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindi?
(2 damla yaş süzülür göz pınarımdan)
Peki derhal gidiyoruz.
sözlüğü çöpe döndürenleri gönderme zamanı gelmiştir. evet.
hak verilen bir tespittir. evet.
bunlar sınıfa yeni gelen tipleri sürekli aşağılamaya kalkan, yeni insanları kendinin de sonradan katıldığı bi ortamda bulunmasını yediremeyen, kompleksli ezik tiplerin desteklediği başlık. bence kompleksli ezik tipler sözlüğü terketsin, biz yolumuza karakteri oturmuş insanlarla devam edelim.
Tam defolsunlar diye şakşakçılık yapacaktım meğerse ben mişim o neslin bir üyesi.
Savunasımda gelmiyor asın lan bizi ibret olalım.
artık sıkmış olan bu vasat çoluk çocuk grubu ortamı terk etsin. evet.
görsel