bugün

Bu tipler genelde çok olgun ve efendi görünür dünyanın en sorumluluk sahibi en bilgili insanıdır lakin kısa bir zaman geçirdiğinizde içindeki o arizona kertenkelesi kılıklı ergeni görürsünüz
Büyük ihtimalle yarı yolda kalırsınız ve bağlandığınız için de çok canınız yanar

Ama onun umru değildir çünkü orda burda takip edilecek onlarca liseli lolita vardır.

Hepinizin çarkına tüküreyim
Iyi akşamlar.

Ed: geldi liseliler eksileyin anam.
üf be kardeşim evlerden ırak.
şükür ben de hem sertlik var. gülerken bile ters ters bakıyorum. o bu değil de böyle gevşek tiplerin yarın baba olacağı gerçeği beni üzüyor ulan bu nesil daha nasıl bozulacak.
şükür ben de hem sertlik var. gülerken bile ters ters bakıyorum. o bu değil de böyle gevşek tiplerin yarın baba olacağı gerçeği beni üzüyor ulan bu nesil daha nasıl bozulacak.
Ciddiyet prensiplerle olur; suratta ciddiyet suratsızlıktır.
Jeam Cine.
Gunese birakin.
(bkz: meyve olduk da haberimiz mi yok)
yıllar ilerledikçe, akranlarının arasından silinip gideceklerdir.

(bkz: doğal seleksiyon)
görsel
böyle.
Yıpratır, yorar. Bir mal eder.
Büyük sorumlulukları üzerine alıp verdiği sözleri yerine getiremez.
(bkz: ben)
Kimi zaman çok aşağılayıcı bir deyim olarakta kullanılsa da aslında henüz bazı şeylere hazır olmayan erkektir. Fırında biraz pişmeye, zaman tarafından eskitilmeye, hayat tarafından dövülmeye vbnz. şeylere ihtiyacı vardır. Zamanı gelince olgunlaşır, bazen seve seve bazen de...
görsel
Hayatta hiçbir amacı olmayan, karı kız hayalleri veya ortamlarından ayrılmayan ama gel gör ki bir aile sorumluluğunu ve bilincine varamayan canlıdır.