bugün

bazi balik hafizali arkadaslarin unuttuğu hikayeden gerçekliktir.

evlilik programlari khk ile kaldirilmis diye şakşak tutuyorsunuz ya hatirlatayim dedim bunu.

yapılan kötü mü, tabi ki hayır ama siktimin evlilik programları için olağanüstü hal kanun hukmunde kararnamesi (bunu özellikle açık sekilde yazdim ki adından ne denli tassakli bir sey oldugunu anlayin) çıkarmak rezilligin daniskasidir.

bugun tvdeki programa khk cikaran yarin gotundeki donun rengine khk cikarir, bi sikim de hak iddia edemezsin. bugun izledigin programi yasaklayan zihniyet yarin hava karardiktan sonra kadinlarin sokaga cikmasi yasaktir derse ne bok yiyeceksiniz acaba. güya feto ile mucadele icin ohal ilan ediyorsun, bu ohal e dayanarak kafana gore birak fetoyu falan terorle alakasi olmayan siradan konular icin khklar cikararak devlet yonetiyorsun var mi boyle bir dunya. anayasanın hakikaten bir olaganustu hal halinde devletin bekasi icin acil kararlar alman gerekiyorsa bunu al ben de sana hesabını sormayacağım diyerek iyiniyet ile iktidara verdiği bu yetkiyi bu kadar keyfi, bu kadar bokunu cikararak kullanmak ne kadar alkislanacak bir hareket sizlere soruyorum.

benim de sikimde degil esra erolmus solmazmis kaanmis falan filan, tvden silinmelerine de ekmeksiz kalmalarina da mutlu olurum ama bunu khk ile yapmak cidden rezilliktir.

"ohol fotoylo mocodolo ocon cokto" diyen dalyaraklara hatirlatin bu khkyi, khk nin ohalin ne demek oldugunu da kendiniz hatirlayin.

istemediginiz bir sey khk ile ortadan kaldirildi diye aktroller gibi saksakcilik yapmayin, agziniza elma sekerini degdirdikleri icin mutlusunuz da sonra o sekerin sopasi gotunuze girince aglamayin benden demesi.