bugün

Şu an yaptığım eylem neden yaptığım hakkında ise bilgim yok.
kabaca bir yazıylan on yılıma tekabül etmektedir..
Yazın başında ben de oradan oraya taşınır kendi odam hariç her yerde uyumaya çalışırdım. Bize rahat batıyor bence de, sefillik doğamızda var. Televizyon karşısında uyumak olsun, kitap okurken uyuyakalmak olsun bunlar güzel şeyler.
5 kişilik aile.
2+1 daire.
Oda yok aga ama yadırgamıyorum. Çok güzel
Yatağım hariç hiç bir yerde hayatta uyuyamam. Birde kendi yastığım olacak yoksa dalamam uykuya.
soğuktur yatılır, yalnızsındır canın sıkılmıştır yatılır, yatılmaz deme yatılır. tv izliyip uyumak istemişsindir yatılır, kıştır çekersin kareli battaniyeni yatılır.
kısaca salonda yatmak bazen güzeldir.
güzeldir. bazen yatakta uyumanin tersine daha çok huzur verir, bi güzellik gelir. farklı bir tadı vardır. özellikle o kış aylarında.
salon daha ferah olduğu için orası rahat gelir hemde farklılık katar bu yüzden keyif verir.peki ben niye odada yatıyorum ya .d
Hayır bide salon daha sıcak. Derdim ne bilmiyorum. Ayağı açılan cins koltuktan var bide kolunu çek masajı aç titrerken uyu mk. Zaten 10 dk sonra kendi kapanıyor.
Daha zevklidir.
televizyon izlerken uyuyakalmistir yani.olayı kompleksleştirmeye gerek yok.
yaz boyu gerçekleştirdiğim eylem.. şu an mesela amaçsızca magazin d izliyorum ve bunu neden yaptığım hakkında hiç bir fikrim yok.
televizyon karşısında uyuya kaldıysan iyi fikir.
güncel Önemli Başlıklar