bugün

ebleh yandaşlara pek matah bir mazeretmiş gibi görünen "kandırıldık" yalanlarına başbakan yardımcısı mehmet şimşek'in verdiği cevaptır.

"Hükümet olarak bizim bahane üretme hakkımız yok. Evet, hatta başkalarını suçlama hakkımız yok. Bu ülkenin bir sorunu varsa, sorumlulukta biz de çözüm de buradadır. Başkalarını suçlayarak çözüm üretemeyiz. Bizi efendim ne yapıyorlar? Bize komplo yapıyorlar bizi kandırıyorlar. O zaman kandırılmayın" diyor.

http://www.sozcu.com.tr/2...eye-hakkimiz-yok-1251442/

şu hale bakın! adam eleştirdiği şahısların hükümetinde bakan olduğu halde bu dolmaları yutmuyor ama kıçı çıplak yandaşlar yutuyor! hoş, mehmet şimşek'e de "böyle basiretsizlerin hükümetinde ne işin var?" diye sormak lazım ama neyse...

şunların haline bakın! sanırsınız ki cumhurbaşkanı, başbakan değil, kabzımal bilmem ne beyler de lahana ticaretinde kandırılmışlar!

devlet adamı olmanın ilk ve en önemli şartı basiret sahibi olmaktır. "kandırıldım" demek "basiretsizim" demektir. basiretsizsen ehil değilsin, ne işin var o makamda?

ya ebleh yandaşlara ne demeli? bunlar "kandırıldık" deyince oturup, üzülüyorlar! sanki bunlar yedi yaşında çocuktur, birileri kandırıp elinden şekerini almış!

sonra? patenti aslında necip fazıl'a ait olan, "benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir olamaz" lafını söyleyen mankene saldırmaca, "bidon kafalılar" diyen bekir coşkun'a sövmece, "türk halkının %60'ı aptaldır" diyen aziz nesin'i yakmaya kalkmaca...

siyee, gidinin eşşeoğlu eşşekleri...