bugün

Sen değil misin işkenceyle az önce öldürülen, sen değil miydin uçurumdan aşağıya itilen at, üstüne zift dökülen kedi, sen değil misin cılız savunmasız bedeniyle hastalıklara göğüs geren ve yenik düşen kuş, sen değil misin araba arkasında sürüklenen köpek, koyununa saldırabilir diye tüfekle bacağı kopartılan köpek, sen değil misin piç teröristlerin silkmek için öldürdüğü eşşek, kafası koparılan kuş, deney kobaylari, sokakta araba çarpıp da ölen kedi, aç bırakılan ev hayranları ve evin dek uzakta hazıra alışmışken kendini dışarda yapayalnız buz gibi ortada bulan kedi, köpek, at, kuş, hamster, eşek ve daha niceleri, niye doğdunuz masum dostlarım niye, sizi işkenceyle öldüreceklerdi de sezemediniz mi? Size canilik edeceklerdi de bilemediniz mi? Size hayatı zindan edeceklerdi düşünemediniz mi? Size yardim etmeye hazır hayvanseverler vardı, imdat diyemediniz mi? Karşı koyamayacak kadir masumsunuz sahibinize karşı gelemediniz mi?

Sizi işkenceye maruz bırakan lucifer ları tanıyamadınız mı? Mustafa can aksoy u tipinden ayırt edemediniz mi?

Niye geldiniz bu dünyaya masum dostum niye?

Sizin için der gibisiniz ama deme öyle üzülüyorum bak bir hayvansever grup kurulsa ülke genelinde azınlık bir grup oluruz biz, sizi gerçekten seven kaç kişi var ki aç kalacağınızı, açıkta kalacağınızi düşünemediniz mi yapma be masum dostum üzülüyorum, senin tenine değen iğne, bana saplanmış ok gibi olur, bilemezsiniz anlayamazsınız belki ama içinizden çıkaramazsınız, saplanır içinize çıkarmaya çalışsanız, mahveder içinizi, öyle bir acı iste içim kan ağlıyor kusura bakma ama kıyamıyorum size, niye geldiniz bu dünyaya kötülerin içine niye?

Merhamet yoksunu şerefsizlerin içine...