bugün

benden başkası da var mıdır böyle ballı piç bilemem ama yıllardır şansımın güldüğü tek şeydir muhterem.

maç sıkıcıdır mesela. siktir eder zaplarım. 20 dakika sonra bir dönerim lig tv'ye, 20 saniyede gol olur. aynı şeyi 2010 dünya kupasında yaşamak çok güzeldi. neredeyse birçok maç sıkıcı idi. zira ömer üründül çekilmez bir yorumcu. gerçi vuvuzeladan şikayetim yok. çok az maç izlememe rağmen çok gol gördüm.

premier maçları açısından durum daha süper. premier maç kanalına geçtiğim anda gol olduğu sürüyle maç var. hele askerde iken çok işime yarıyordu. kaçak maç izlerken kanala kısa arada bakayım diyip golü ve skoru görmek çok süper bir hadise idi.

galatasaray maçları için de şöyle bir uğursuzluğum var. eğer gassıray maçı izlerken odadan içeri kardeşim girerse kesin birkaç dakika içinde gol yiyoruz. aynı olay fm 2010 için de geçerli.

bi de kardeşimin gittiği en siktiri boktan maçlarda bile gassıray yeniliyor. benim gittiğim hiçbir gassıray maçında gassıray yenilmedi. gittiğim hiçbir fener maçında da gol yemeden galip geldik. enteresan.
(bkz: maç esnasında kanal değiştirip golü kaçırmak)