bugün

uzun ve aynı zamanda akıcı entylere imza atarak şimdiden gönüllerde taht kuracağa benzeyen, güzel tespitleri ve farklı bir bakış açısı olan, tebrik ve takip edilesi sözlükçü.*
esasında yedinci nesil olmadığı; ayan bayan ortada olan, kalemi güçlü, sesi gür yazar.
sözlüğe kesinlikle çok geç gelmiş, zagdanski'nin fantom kitabıyla ilgilenen 3 kişiden biri. ayrıca sinema zevkini şiddetle takdir ettiğim, "sinemanın ebesini siktiler güzel kardeşim" tespitiyle beni benden alan yazardır.
duyarlı ve yardımsever nesildaş yazar .
"yazma yoksunluğu" diye bir şey yok, tapaj hatası var, serinlik var. o da kapağın altında.

- nafika islamic ile islamik aynı şeyler mi?
- yok biri devşirme, pusulaya kompas demek gibi.
- efil efil diyorsun..
birçoklarına göre bir gömlek büyüktür. kıymeti biline.
bana göre yedinci nesil yazar alımının en verimli sonuçlarından biri. böyle yazarlar geldikçe sözlüğün kalitesi artıyor. dilerim bizi yazılarından mahrum bırakmaz. ayrıca arapça kelime kökenleri bilgisiyle de bizi aydınlatıyor efendim. hoşgelmiş, sefalar getirmiş.
"nick altı" . ee gir dedin girdik.
yedinci nesil yazar. bakmayın yedinci nesil olduğuna candır o can. bir daha giderse peşine takılırım, bulurum ve kulağından tuttuğum gibi baba ocağına geri getiririm.
ben ateistim kızlar bakın, ben isyankarım diye ortada dolaşıp ateistliği kullanarak kız kaldırmaya çalışan yazar... 5-6 entrysini okudum hepsinde de bu mesaj vardı...

edit: alınmış, eksilemiş...
şş, arkadaş, 6 ayda bir uğradığım şu yerde kolaycılığı düstur edinmiş ilgi orospularıyla uğraştırmayın beni. kocaman adam oldunuz hala ıngalıyorsunuz amınakoyim. ateyizmiş, ataistmiş, tek byte zekâsı olmayan aciz tayfayla yüz göz olmak, bir de pm'le şunla bunla meramımı anlatmak istemiyorum. derdi belli olmayanların münasip yerlerini germek, adetim değil. gene de mecbur bırakılmamak lazım.

**
- evladım bu entrynin nesini oyladın?
- ben eksi vermedim olm!
- eksi demiyorum, nesini oyladın?
- ım, şey..
- enerjini sikeyim senin.
mark linkous gitti, hayat hala güzel. ben gitseydim de değişmezdi pek. içeriz diye zula yaptmıştım yemişi malum ağacın gölgesine.
nerededir kimbilir bilmem ama saklandığı ağacın arkasından arada bir çıkıp "buradayım" demesi beklenen, nazik yazar.
asaf halet çelebi başlığı altında baya bir saydırıp döktürmüş silik yazar.