bugün

Allah gani gani rahmet eylesin...
Mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesın
paylaşılması hoş olmamış.
şu soğuk havada iki kat giysi ile peteğin başında durduğum için kendimden utanmama sebep olan görüntülerdir. allah rahmet eylesin.
sivas madımak'da insanları yakmak için olayları tetikleyen, bbp binası madımak otelinin yanında, balkonda geçiş mümkünken izin vermeyen insan sevgisiyle dolu büyük bir isimdi. kaybı, yaşayan alevi canlar için en azından onları yakarak öldürecek bir faşistin eksilmesinden başka bir şey değildir. allah rahmet eylesin, kendisi kötü bir insandı.
görünce bir kez daha kahrolduğum fotoğraflar.
keşke hiç ortaya çıkmasaymış.
mekanın cennet olsun başkan.
olur arada böyle şeyler takılmamak lazım.
yürek yakan fotoğraflardır. bu saatten sonra moral motivasyon iyice çöktü. başkan büyük adamdı, birileri ondan çok korktu ve bu hain saldırıyı düzenlediler.

nur içinde yat başkan.
suikast düzenleyenler hakkında "zalimler için yaşasın cehennem", "dünyada vicdanınızda yaşayacağınız cehennem azabını, ahirette her yerinizle yaşayınız" dedirten fotoğraflardır.
içimizi sızlatandır. artık görmek istemiyorum, yeter.
allah rahmet eylesin öldürdüler onuda.
resim 2 deki şahsın yüzükoyun yatıyor olması ile benim dikkatimi çeken görüntülerdir. resim 1 ve 3 teki şahıslar sırtüstü yatıyor çünkü.

cesedi çevirmişler demek ki. bi de sağ eli sanki elinde telefon tutuyomuş gibi yukarıya kalkık.

allah rahmet eylesin.
ben siyasi bir lider olarak daha evvel kendisini desteklemedim hiç, belli bir siyasi geçmişi var o kadarını biliyorum,

ancak bu resimler için, kasten, göz göre göre, donarak ölmeye terk edilmiş bir insanın görüntüleri tanımını yapmaktan kendimi alamayacağım.
paylaşılmasaymış iyiymiş
yaptıklarını hatırladıkça "iyi ki geberdin" dememek için.

1970'lerde her güç elindeydi, orayı bombaladı orayı bombaladı, hatta 150 mekan bombalamakla tehdit etti çatlı'yı tutuklayan polisleri.
hapse girdi işkence gördü yine akıllanmadı yine öldürdü.
en son hapse girdiğinde akıllanıp bbp partisi kurdu ve sanki düzelecekmiş gibi ülkücüleri kandırdı.
mekanın ateşli olsun, yaklaştığın an derin yansın yazıcıoğlu. saygıalr.
köpek leşi görüntülerine çok benzemesi hiç de şaşırtıcı olmayan görüntülerdir.
http://www.youtube.com/watch?v=mbPmMzt0xns
Mekani cennet olsun.
rating için böylesi iç acıtan görüntüleri yayınlayan habertürk'ün allah belasını versin.
biz böyle üzülürken, ailesi çocukları ne hissediyor düşünemiyorum.
tekrardan allah rahmet eylesin.

siyasi görüşünü hiç sevmem ama ölüm çok farklı be hiçbir kriter kalmıyor konuşacak.

rating için bu görüntüleri yayınlayanları da allah ıslah etsin.
(bkz: gülerek yaktın donarak öldün)
kim olursa olsun ceset görüntüsü yayınlamak nedir ya? nasıl sapık bir medyamız var bizim allasen..
suistimaldir.ahlaki değildir. olsa olsa belki tek faydası kaza süsü verilmiş cinayetin yeniden akıllara gelmesi olabilir.zira memlekette herşey çabuk unutuluyor.

tabi her ölüm acıdır kim olursa olsun. yazıcıoğlu bile olsa kimse ölsün istemem hele de bu kişi öldürülmüşse hem de kahpece bir yöntemle. ancak işte gerçekleri söylememek de olmaz.

kendisinin gerek 80 öncesindeki pek çok cinayette gerekse maraş olaylarında parmağı vardı. madımakta da rolü olduğu da iddia olunur. açıkçası madımakta bir dahli var mıdır yok mudur bilemem ama siciline bakınca parmağı var diyenlere de hadi canım diyemem.

ölümü kaza filan değildi bu açık. bir cinayetti. çok belli ki ya iktidar yada emperyal ağalar bunu istedi.zira kazanın üstünün örtülmesi buna yeterli ispattır. belli ki yazıcıoğlu ile aralarında bir sorun hasıl oldu yani tırnak içinde bir ihanet vardı haliyle mafya kuralları geçerli oldu öldürdüler.

öldürülme gerekçesi nedir hangi konuda papaz oldu tabi tam bilemiyoruz. bu ergenekon tertibi için işlenen bir takım cinayetler oldu malum. rahip cinayeti,misyoner cinayeti, hrant dink cinayeti filan. buralarda bbp'lilerin rolü ortaya saçıldı. acaba o cinayetlerle alakalı bir zıtlaşma mı oldu? kullanıldığı ve haksızlığa uğradığı duygusuyla bir ifşaat tehditi mi oldu yazıcıoğlunun? tabi bunları bilemiyoruz. ancak gerçeklerin de er geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var. bir gün bu cinayetin iç yüzü de ayyuka çıkar belki.

neticede büyük günahları da olsa kimsenin ölmesini sevinerek karşılamam hele de bu kişi birileri tarafından kullanılıp yine o birileri tarafından öldürülmüşse. belliki yazıcıoğlu çok şey biliyordu öldürülmesi pek çok kirli işin üstünün örtülmesi demek oldu.bu konuda özet itibariyle söylenecek son söz; 'emperyalizm kullanıyor işi bitince buruşturup atıyor' cümlesi olur.
ruhu güzel, canı güzel başkanımızın öldüğü güne, öldürenlere binlerce kez lanet olsun!

Allah (c.c) zulmedenlere, cana kıyanları affetmeyecektir. Mekanı cennet, ruhu şâd olsun şerefli lider Muhsin Yazıcıoğlu!
güncel Önemli Başlıklar