1. 124.
    Bu kızın donlu fotosunu kim açık oyladi lan çıksın ortaya,

Yazarıdır. sözlük erkeklerinin yüz karası 3 tane erkek var. Belki öteki ipne kadınlar artılamıştır tâbi, herşeyi erkeklerden bilmemek lazım.

Edit; 5 olmuş.
    11 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 125.
    donlu fotosu favorim olan yazardır, devamını bekliyorum.

şaka lan şaka ne favorim olacak, o dondan 19 yaşında olduğunu anlamamak için kör olmak gerek. biraz yaş alsın bu yaptıklarından dolayı kahrolacak. sevişsin rahatlasın yazarıdır.
    5 -4 ... siyah alfabe
  3. 126.
    Kontrolden çıkmış yazardır.

Bir hanımefendiye, eğlendiklerini dahi iddia etseler yakışmayacak davranışlar içerisindeler. Sözlükte 3-4 kişi var böyle tamamı hakkında göreve çağırıyorum yetkilileri.

Bir adım sonrası daha kötü olacak.

Sonra uyarmadılar demesinler.

Daha neyi bekliyorsunuz?
    5 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  4. 127.
    Ben de donumu atacam .
    4 ... 959595955
  5. 128.
    .yazarların ahlakçı taraflarıyla linç edip, içgüdüsel taraflarıyla daha fazla açık fotoğraf atmasını istediği yazar
    5 -6 ... dehumanized
  6. 129.
    birisi de hanımefendi demiş. amk hanımefendi görmesek.
    10 -1 ... kinamiyo takao
  7. 130.
    kim gaza getirdi bunu. neyi ispat etmeye çalıştı.
    3 -1 ... ruh okuzu
  8. 131.
    o değil de kız arkadaşından aşkım fotoğraf at diye fotoğraf isteyip sonra da o fotoğrafları burada paylaşan bi gavatsa ne olay olur ama. *
    5 ... epilespi
  9. 132.
    Sahte vs donuyla midemi bulandırmıs hanım abla, poz vermeyide beceremiyor ki anam.
    2 -1 ... nazorellaschulz
  10. 133.
    zevksiz bir arkadaşımız. muhtemelen aktif bir cinsel hayatı yok. o victoria secret iç çamaşırını gören erkek tepkisiz kalamaz. en azından öyle düşünüyorum. tabi karanlıkta sevişmiyorsa.
    1 -1 ... herkesin hayatina karisan adam