bugün

saçma sapan, yalan dolan bir programın adıdır kanımca. geçen gün gözüme takıldı ve izledim. 18 yaşlarında bir çocuk futbolcu olmak istediğini söyledi, mtv'de 'sen nasıl istersen sahip' dedi. beşiktaş antremanlarına çıkmaya başladı çocuk. program formatına göre 30 gün boyunca bu isteği gerçekleştirmek amacıyla, bir koç eşliğinde bu gencimiz çalışmaktadır. ama programda bir hile vardır. ilk gün, ikinci gün, üçüncü gün'ler hiç inandırıcı değildir. şöyle ki; koçun ne saçı, ne forması değişmezken, gencimiz hergün farklı bir formayla çalışmaktadır. tahminimce bu program 1 ya da 2 gün içinde çekilmiştir. ama 30 gün olarak insanlara sunulmuştur. yani bildiğin sahtekarlık yapılmıştır. bi sahnesi kahkaha atmama bile neden olmuştur. çocuğun antremanı var, sabah alarm çalıyor(kamerada çekiyor bunu), çocuk kalkar kalmaz 'aa benim antremanım var' deyip saati susturup uyuyor. neden bukadar komik geldi bu bana? çok sahteydi o uyanma tripleri çünkü ve uyurkende kameranın çocugu çekmesi komikti.
güya hayallerine kavuşturuyorlar insanları ama hiç ilerleme kaydeden yok. zaten bir ayda kim ilerleme kaydedebilir ki. bence "hayallerini gerçekleştirebilirsin mesajı altında "hayallerini anca götüne sokarsın" mesajı var. mtv'nin bir programıda adam gibi olsun lan.
yapmacıklıkta tavan yapmış dandik şey.