bugün

bu eylemi amaç edinmişcesine profesyonel ve sistematik yapan türk gencidir. Bu tür gençler Uluslararası chat platformlarına girer(facebook, bearshare, mirc vesaire ), ardından search kısmına sweden, england, russia, ukrania yazılır, under 18 age'e ayarına getirdikten sonra aramaya başlarlar. ordan buldukları resimli güzel ecnebi hatunlara özel mesajla standart haline gelmiş tanışma teklifi mesajı atılır. "hello my candy, your pictures is veryy sweet, have u got msn?" sonra bekleyiş başlar.

Bir şekilde MSN listesine eklenen kızlar bu idealist türk gençleri'nin kıçı kırık ingilizcesiyle ayartılmaya çalışır. (Ulan sanki kız birlikte olmak istese isveç'e gideceksin..) Ve ondan sonra klasikleşen muhabbetler başlar. "Hello switty, how are u?" ile başlayan "take care baby" ile biten tarzda..

aynı zamanda havasını atan türk gencidir. bir yere misafirliğine gittiğinde "kanka bi msn'ime bakabilir miyim?" der ve arkadaşının yanında msn açar.

"ayy lisa da burdaymış canım benim yaa çok özledim.."
"anna'm kesin anna'ya selam vermem lazım kanka en fazla 5 dk sürer tmm?.."

gibi cümlelerle arkadaşına "vay amısına koim" dedirtir. Oysa 5 dakika sonunda biten muhabbet "naber, nasılsın, isveç nasıl elendi ama haha?" nın ilerisine gitmez.
hello, how r u gibi şeylerden sonra can you show your tits e kadar uzanacak konuşmaların sahibi gençtir.
kınanmaması gereken gençlerdir. çok iyi yabancı dil konuşamasa bile bi güzel web cam açtırıp sonra kayıt edip internete verebilecek kadar da zekilerdir ayrıca.

ha neye göre zeki dersen; (bkz: piçlik)
pekala ecnebi bir hatun tarafından msn listesine eklenmiş de olabilecek türk gencidir. amacı sadece yabancı dilini geliştirmek, deyimleri ve konuşma stilini kapmak da olabilir. daha sonra telefonlarını alıp karşılıklı aramalar bile başlayabilir elbette. bir de daha basit bir varım noktası var. o da ecnebi memleketinde yaşayan türk genci olma olasılığıdır.

(bkz: pozitivistim o yüzden pozitif yaklaşıyorum)
(bkz: nüdistim çıplak geziyorum)
(bkz: swh)