bugün

sözlük içinde garip bir furya var, bilenler bilir, gıcık olduğunuz yazarın en beğenilen entrylerini gammazlıyorsunuz, moderasyon da havada kapıyor yemi ve entryniz siliniyor, işte benim de bayadır başıma geliyordu bu olay, moderasyonu kobay olarak kullanıp ilginç bir deneye imza attım, anlatıyorum efendim: en beğenilen mesajım yazdıktan tam 6 ay sonra gammaz sonucu moderasyon tarafından silinmiş ve bununla beraber 2-3 mesajım daha. neyse silik butonuna bastım canlandır tuşuna tıkladım ve silinen entrylerimin sonlarına hiç gerek yokken bir nokta daha koyup canlandırdım ve sonuuuuç pozitif, bütün mesajlarım olduğu gibi yerine geldi(yani moderasyon onayladı. şimdi soruyorum ey zevki sefa içindeki moderatör kardeşlere, mesajımın herhangi bir yerine her hangi bir nokta koymadan evvel, sözlük formatına aykırıydı da, o nokta neyi değiştirdi. hayır madem nokta alakasız bir yere ekstra bir işaret koymakla bütün sorun halloluyor( ki bu gammazlanan ve canlandırılan entryleri okumadığınızın delilidir). ben hepinize teker teker bir nokta koyayım da eşitliği sağlayalım? ne dersiniz?