bugün

üzücü bir durum..
salonda 7-8 kişi oturmuş şen şakrak muhabbetler döndürüyordur. sehpaların üzerinde kuruyemişler, baklavalar bi ton yiyecek.
tam o esnada tuvalete gitmek istersin. misafir olduğun için az tutayım eve gidince işerim diye ertelersin bir süre.
ama muhabbet uzadıkça uzar, sende iştirak edersin haliyle. her şey çok keyiflidir ama işemen lazım.

kalkarsın yerinden yavaşça. o hararetli muhabbet esnasında farkedilmezsin bile. birisi farkeder kesin, bana tuvaletin yerini söyler mutlaka diye düşünürsün. ama yok amk. salonun kapısından çıkıp uzunca koridora girersin.
hırsız kibarlığıyla kapıları hafifçe açıp içeri bakarsın. yok amk bu da değil. içeriden şen kahkahalar gelmeye devam ediyordur. sen koca antrede tek başına tuvalet arıyorsun, bi hüzün çöker insana. kimsenin sikinde değilim diye düşünürsün. ki son açtığın kapıda klozeti görürsün.
içerideki kahkaha sesleri o kadar güçlü ki çiş sesini kamufle etmek için sifonu açmana bile gerek yok. işe gitsin. sonra tekrar salona dönersin. ev sahibi seni farkeder, sırf bak ben tuvalete gittim izlenimi yaratmak için tam kurulamadığın ellerini birbirine ve götüne başına sürtersin.

sonra yerine oturursun ve her şeyin normale döndüğünü düşündüğün an sehpanın üzerindeki tatlı tabağından bir tane alıp ağzına atarsın. ve artık o şen şakrak kalabalığa tekrar dahil olabilmişsindir.

not: bu entry i başka bir sitede var diye silen mod arkadaşım, hangi sitede var olduğuna bir daha bakıver.
tuvaleti aramaya da ekip kurulacak değil ya.ne kadar saklamış olabilirler amk. atalarımız ne demiş güleceğin zaman hep beraber gül, yalnız sıç. buna benzer bir şeyd.