bugün

ister öğrenci evine aldığınız arkadaşlarınız olsun, isterse ailenizle oturduğunuz evde ağırladığınız misafirleriniz olsun kapıyı kapatıp da arkalarından o günün yorumunu yapmak hem eğlenceli hem de sanki bir zorunluluktur nedensiz.
"o böyle dedi, şu da şunu sordu. ay gördün mü? böyle olmuş meğer. sence ne olur? ne demek istedi?" tarzı yorumlar yapılır giden ardından. çok samimi olsanız bile kapıdan çıkıp gidenseniz eğer, kalanların sizin hakkınızda ne söylediklerini ise çok merak edersiniz.
bildiğin götlük.
e peki bir götün hanesine ne diye konuk olur ki bir insan?
otur evinde, nedir bu anal düşkünlüğü yani?
adettendir.
-yine bekleriz yaa erken kalktınız
-geç oldu sağolun sizde buyrun gelin sıraya bakmayın
-tabi tabi güle güle *
-amannn ismet'te açtı mı çeneyi susmuyor yaa yok müdür ona öyle demişte bu da kapıyı vurup çıkmışta yalaka p.venk bilmiyoz sanki
-karısı da bir havalı ki yok salon takımı öyleymiş de aynı takım işte 15 senedir aynı takım kime yutturuyon sen kumaşını değişmiş. *
-nihayet gittiler yaa o ne curcuna öyle çocuk çay döküyor anasının gıkı çıkmıyor ortalığa bak leblebileri dökmüş hep yaa niyaziiiiii elektrikli süpürgeyi getir
-getirdim hayatım o ne diyodu sana yaa ben mi müdürün adamıymışım kendisi 12 yıldır aynı pozisyonda çekemiyor
-boşver yahu fişi taktın mı?
dedikodudur. * *
(bkz: misafir gittikten sonra arkasından halay çekmek)
- çayı içişini gördün mü ?
+ içti mi ki o resmen üstüne döktü ayol .
- yok yok bidahakine hep biz gidelim sonra masraflı çıkıyor
+ aa çerez parasının yarısını onlar vermedi mi ?
- yok ya cebinde yengeç var adamın .... diye süren muhabbetlerdir.