bugün

Bazı kadınlar için muhteşem fantazidir. Betimleme berbat. Uygulama iyidir umarım.
bir Türkiye gerçeği.

ben de erkeğim. güzel kızlara çaktırmadan ben de bakıyorum. ama insan ve hayvanlik arasındaki o ince çizgi bakmak ve dokunmak arasındaki aynı ince çizgi.

iğrenç hareketi yapan hemcinslerim yüzünden utanıyorum.

nasıl ki hayvanlar içgüdüsel olarak çiftleşmek için dişinin hazır olup olmamasına bakmadan ağzından salyalar akarak tepesine binmesi gibi, bu insan suretindeki hayvanlarda otobüs minibüs gibi kalabalık yerlerde aynı hormonu salgiliyorlar.

yazık.

Bu yüzden önce zihinlerdeki namus bilinci ilkokulda verilmeli. hiç akıl etmiyor. kendisinin annesi ablası Kızkardeşi olduğu ve bir başka sapigin bunu onlara yapabileceği.

Eline sağlık. ve diline. iyiki o aşağılık herifi orada rezil etmişsin.
Şahsen ne desem boş, ne desem; okudukça böyle şeyleri sinirlerime hakim olmama engel... Bir kere rastladım, daha önce de anlattım bunu bi yerde bi Başlıkta ama hatırlamıyorum şimdi...
Hatırladıkça o günü keşke merhamet edene kadar, kFasını Kapıya sıkıştırıp etimesguttan Kızılay'a kadar tekmeleseydim de kaçmasına izin vermeseydim diye geçiriyorum içimden...
Bu taciz olayının minibüsü de bir Otobüsü de Sokağı da... Özetle evliyasını sikeyim bunların , bazen o ortamda hakkaten bulunmak istiyorum , istiyorum ki şu yazıları okudukça içimde biriken Öfkeyi kusayım amk!!!
Birinde metrodayım. Bir bayan aynı şekilde taciz ediliyor adamın eline falan vurdu rahatsız olduğunu düşündüm. Adama tepki gösterdim bir tane yumruk attım falan adam inkar ediyor ama gözümle gördüm. Hanımefendi siz bir şeyler söyleyin dedim. Hiç bir şey yaşanmadı nerden uyduruyorsunuz bunları dedi. Sinirden elim ayağım titredi yemin ederim. Düşündükçe hala sinirleniyorum.
biber gazı , şok tabancası gerekiyorsa yanınızda bıçak bile bulundurulması gerektiğini bir kez daha hatırlatan durumdur. ortamdaki güvensizlik ve malumunuz bu şartlarda kişisel silahlanma olmalıdır. tacizde bulunan kişiyi telefon yada benzeri aygıtlar ile videosunu çekmenizi salık veririm. polise verecek surat ve sosyal ağlarda paylaşıp rezil etceğiniz biri olabilir , ayrıca taciz anını otobüs , minübüs veya kişisel kameranız ile görüntüleyebilirsiniz bu kişiye zarar verirseniz meşru müdafaa olacaktır.
eskiden bu yolculukların ayrı bir havası vardı. Malumunuz o platonik aşklar. Bunun cinsiyeti de yoktu. Kimi zaman kız erkeğe, kimi zaman da erkek kıza, dolmuştan inene dek platonik bir aşk yaşardı. Günümüz Türkiye'sinde artık karşı cinse değil dolmuşta falan sokakta bile bakmaya utanır olduk. Aman yanlış anlar, aman tacizci sanarlar diye korkmaya başladık. Öyle ki, göz göze gelindiğinde utanan, çekinen taraf kız olurdu; şimdi ben oluyorum. Buna sebep olan ne kadar abazan hemcinsim varsa silksinler onları bi' güzel.
(bkz: özgecan aslan) Türkiye'de, hatta Dünya'da bir sürü Özgecan var ve hala bir önlem alınmıyor. Açıkçası nedenini de hala anlamış değilim...