bugün

bu gün denk geldiim olaydır. araba tutması veya gıda zehirlenmesi sebebiyle olduğunu düşünmemin sebebi bu olayın sabah saatlerinde olmasıdır. metrobüs tam da durağa yanaşıp durmak üzereyken arkadan gelen garip foşurtu sesiyle irkildim. neyseki metrobüs her zaman olduğu gibi tıka basa doluydu ve kontrolsüz kusanla aramızda yeterince insan vardı. ne varki dönüp baktığımda çoğu insanlıktan çıkmıştı. kusmuk içerisinde kalanlar ne yapacaklarını bilemeden kontrolsüz kusana baka kalırken, yanında bulunan babası olduğunu düşündüğüm yaşlıca amca kusan adına özürler diliyordu. kusanın tabiki utandığını ve bu olayın yaşanmamasını istediğine eminim ancak yanında poşet benzeri birşey bulundurmalıydı çünkü metrobüsün şeklini şemalini değiştirmiş ve en az 4 kişinin güne kusmuk içinde başlamasına sebep olmuştu. sonrasında kusmuk kokusunun da zorlayıcı etkisiyle metrobüs o durakta inmeyecekler de dahi olmak üzere büyük oranda boşaltılmıştır. ben de derhal terkedip sonraki metrobüsle devam ettim. yukarıda anlatılanlar sebebiyle bir dahakine daha tedbirli olmasını dilediğim adamdır.
günün en talihsiz adamıdır.
yaşadığım olaydan daha az kötü olan bir olaydır. * açık yazamadım böyle daha gizemli oldu. o eli kesip atasım geldi.
güncel Önemli Başlıklar